Katarzyna Skrzynecka zachwyca fanów swoim wyglądem. Jest coraz szczuplejsza

Katarzyna Skrzynecka przeszła niesamowitą metamorfozę. Wygląda teraz zachwycająco, co zostało zauważone przez jej obserwatorów. "Kobieta jak wino, im starsza, tym piękniejsza w swej kobiecości" - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Skrzynecka przeszła niesamowitą metamorfozę. Dzięki przestrzeganiu restrykcyjnej diety gwieździe udało się zrzucić kilkanaście kilogramów. Aktorka nie poprzestaje i wciąż dba o sylwetkę. Na swoich mediach społecznościowych często dzieli się dietetycznymi przepisami, aby pokazać, że dietetyczne posiłki nie muszą być naszą zmorą.

 

Katarzyna Skrzynecka schudła ponad 16 kilogramów 

Gwiazda przyznała się, że udało jej się schudnąć dzięki diecie, której zasady przypominają lubianą przez wiele gwiazd dietę dr Dąbrowskiej. Skrzynecka, aby uniknąć powrotu do nadprogramowych kilogramów musiała wykluczyć z diety nabiał, pieczywo, cukier oraz mięso i owoce morza. Ścisłe trzymanie się zalecanego jadłospisu bardzo szybko zaczęło przynosić efekty. Dzisiaj Skrzynecka wygląda świetnie, a jej fani nie kryją  zachwytu.

Nie mogę się napatrzeć. Kobieta jak wino, im starsza, tym piękniejsza w swej kobiecości. Ogromnie szanuję. Śledzę, od kiedy w tym samym roku obie wzięłyśmy ślub (ten pierwszy) i obie w tym samym rozwód, podobne przejścia, być może dlatego czuję taką bliskość. Z całego serca życzę wszystkiego, co piękne, aby trwało i trwało, tulę - czytamy
Wyglądasz fantastyczne
Kwintesencja kobiecości

Katarzyna Skrzynecka ma wsparcie w mężu

Życiowym partnerem Katarzyny jest Marcin Łopucki. Mąż gwiazdy często pokazuje się w mediach. Gwiazda podkreśla, że ma duże wsparcie w Łopuckim, który jest trenerem personalnym. Skrzynecka mogła liczyć na pomoc przy diecie i treningach, wykonując je pod czujnym okiem profesjonalisty. W wywiadzie dla "Jastrząb Post" Katarzyna przyznała, że:

mąż jest kochany, dobry i ma dobre serce. Niezależnie od tego, czy czasem mam parę kilo więcej czy mniej, to on jest zawsze przekochanym serdecznym przyjacielem i mówi mi, że niezależnie od tego, czy mam parę kilo mniej, parę kilo więcej, to i tak go kręcę - czytamy w magazynie.

Jak widać, Skrzynecka i Łopucki tworzą zgrany zespół. Oboje zawsze mogą liczyć na swoje wsparcie. 

Chcesz szybko zrzucić zbędne kilogramy? Wypróbuj trening turbospalania:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.