Anna Lewandowska tłumaczy, skąd biorą się nietolerancje pokarmowe. Objawy mogą być różne. Trenerka wymienia kilka z nich

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat nietolerancji pokarmowych. Tłumaczy, skąd bierze się ta przypadłość i jak sobie z nią radzić.

Anna Lewandowska, odkąd ogłosiła, że jest w drugiej ciąży, publikuje na swoim Instagramie wiele ciekawych treści dotyczących ogólnego zdrowia. Już wcześniej zamieszczała swoje przemyślenia na temat odżywiania, treningów czy zdrowego trybu życia. Tym razem napisała co nieco o nietolerancji pokarmowej, z którą zmaga się spora część naszego społeczeństwa. Jakie są rady trenerki odnośnie tej przypadłości? 

Anna Lewandowska tłumaczy, jak postępować z nietolerancją pokarmową 

Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie obszerny post poświęcony nietolerancjom pokarmowym. Jak sama przyznała, ten temat budzi w społeczeństwie niemałe zainteresowanie i coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzenie specjalnych badań, które pozwolą ustalić, na co są uczuleni lub czego nie tolerują. 

 

Nietolerancje pokarmowe mogą objawiać się na wiele sposobów:

  • problemy z nadwagą,
  • otyłością,
  • zmiany skórne
  • pogorszenie nastroju
  • uczucie ciągłego zmęczenia;
Objawy nietolerancji pokarmowej pojawiają się nawet kilka dni od spożycia uczulającego posiłku

- Lewandowska dodaje pod zamieszczonym przez siebie zdjęciem.

Anna Lewandowska skierowała swój wpis do osób, które pozostają aktywne fizycznie, jednak wciąż nie czują się dobrze. Nietolerancja pokarmowa dotyczy jednak także tych osób, które nie ćwiczą regularnie. Oni także powinni przeprowadzić specjalne badania w celu weryfikacji produktów, na które są uczuleni lub których po prostu nie tolerują. 

Ewa Wachowicz regularnie ćwiczy. Pokazała swój trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.