Victoria Beckham chwali się gibkim ciałem na kanapie u Ellen DeGeneres. Szpilki i garnitur jej w tym nie przeszkodziły. Fani są pod wrażeniem, my też

Victoria Beckham pochwaliła się świetną formą w programie  Ellen DeGeneres. Projektantka i była Spice Girl udowodniła, że jej ciało jest wyjątkowo rozciągnięte.

Victoria Beckham od lata zachwyca swoją figurą i kondycją. Była członkini girlsbandu Spiece Girls stała się ikoną lat 90. i do dzisiaj wyznacza trendy w modzie. Projektantka ma czwórkę dzieci: trzech synów i córkę. Jakiś czas temu Beckham zdradziła sekrety swojej idealnej figury. Ćwiczy minimum sześć razy w tygodniu. Nic dziwnego, że zawstydziła samą Ellen DeGeneres i powtórzyła imponującą pozę z przeszłości. Jaki był efekt? 

Victoria Beckham chwali się gibkim ciałem

Victoria Bekham pojawiła się w najnowszym odcinku show Ellen DeGeneres. Projektantka budzi niemałe zainteresowanie mediów, a o jej świetną formę regularnie dopytują wierni fani. Tym razem pokazała, że wciąż jest bardzo wysportowana i niestraszne są jej nawet najtrudniejsze figury gimnastyczne. 

 

Projektantka udowodniła, że w prezentowaniu wymagającej "sztuczki" nie są w stanie przeszkodzić jej też ani szpilki, ani elegancki garnitur. Nic dziwnego, że jest w doskonałej formie, ma własną siłownię z zatrudnionym trenerem na wyłączność, dzięki czemu wciąż jest w godnej pozazdroszczenia formie. Wszyscy mogli się o tym przekonać w show DeGeneres.

Jak Victoria Beckham dba o figurę?

Victoria Beckham swój dzień rozpoczyna od joggingu, podczas którego pokonuje pięć kilometrów. Cztery razy w tygodniu projektantka wykonuje trening jednej z odmian jogi, czyli tzw. "Yogalosophy". To połączenie typowych elementów jogi z rozciąganiem. Victoria stawia na produkty bogate w białko, takie jak jajka czy ryby. Gwiazda wykluczyła ze swojej diety fast foody, sól oraz cukier. Beckham kontroluje ilość spożywanych posiłków i dba o to, by jej ćwiczenia były regularne i dobrze wpływały na wszystkie partie ciała. 

Również inna była modelka nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Cindy Crawford ćwiczy na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.