Jesssica Mercedes pokazała swoje śniadanie. Czy posiłek zawiera wystarczającą porcję energii?

Jessica Mercedes po czteromiesięcznej przerwie wróciła na siłownię. Gwiazda musi dbać o swoje posiłki, by dostarczyć odpowiednią porcję energii. Jak wygląda śniadanie blogerki?

Jessica Mercedes prowadzi aktywny tryb życia. Ma dwie marki i bloga. Uczestniczy we wszystkich ważnych modowych wydarzeniach w Polsce i na całym świecie. Ostatnio Jessica postanowiła popracować nad swoją figurą, aby móc wziąć udział we własnej kampanii, która ruszy w przyszłym roku. Teraz pokazała, jak wygląda jej śniadanie. Czy dostarcza potrzebnej energii i witamin? Śniadanie, według wielu osób, to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. 

Śniadanie Jessici MercedesŚniadanie Jessici Mercedes Jessica Mercedes - Instagram

Jessica Mercedes pokazała, jak wygląda jej śniadanie

Gwiazda postanowiła pokazać na Instagramie, co rano znajduje się na jej talerzu. Jak widać, Mercedes rano lubi pobudzić się energetycznym bananowo-borówkowym smoothie, które jest prawdziwą bombą witaminową. Dodatkowo w koktajlu Jessiki znajduje się białko, które przyda się przed treningiem. Śniadanie urozmaica i osładza mango, które w połączeniu z kokosem smakuje naprawdę dobrze. Zamiast kawy, blogerka wybrała czarną herbatę. Tak przygotowany posiłek dostarczy wiele składników odżywczych. Nie dość, że pysznie smakuje, to zapewnia energię na cały poranek. 

Jessica Mercedes ćwiczy na siłowni z trenerem personalnym

W przyszłym roku pojawi się nowa kampania marki kostiumów kąpielowych "Moiess", której założycielką jest Mercedes. Aby godnie pokazywać produkty swojej linii, Jessica postanowiła popracować nad ciałem. Wróciła do treningów na siłowni, gdzie ćwiczy pod okiem Tadeusza Gauera - gwiazdy wśród instruktorów, ulubionego trenera wielu polskich celebrytów. Treningi Tadeusza uwielbia m.in. Julia Wieniawa, Dawid Kwiatkowski oraz Angelika Mucha. Ze wcześniejszych relacji na Instagramie Jessiki można było dowiedzieć się, że już pierwszy trening był wymagający i męczący. Blogerka ma silną motywację - obiecała swoim fanom, że nie podda się łatwo i wytrwa w swoim postanowieniu.

Jessica Mercedes znów na siłowni. Zobacz elementy treningu gwiazdy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.