Ewa Chodakowska zaprezentowała swój nowy produkt. W pełni naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów wkrótce w sklepach. Jaki jest ich skład?

Ewa Chodakowska poinformowała, że ma kolejną nowość dla wszystkich kobiet, które cenią naturalną pielęgnację. W sklepach pojawi się jej nowa linia kosmetyków.

Ewa Chodakowska często zaskakuje swoich obserwatorów. Ostatnio rzuciła im wyzwanie w postaci rozpisanego tygodniowego planu treningowego. Teraz przyszedł czas na nową linię naturalnych kosmetyków. Trenerka zdradziła, że wielu jej fanów dopytywało o produkty do mycia i pielęgnacji włosów. Przyszedł więc czas na zaprezentowanie nowej linii kosmetyków.

Ewa Chodakowska zaprezentowała nowe kosmetyki

Ewa Chodakowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na swoim Instagramie i zapowiedziała naturalne kosmetyki do włosów. Można je już zamawiać online. 

 

Ewa Chodkowska postanowiła zdradzić także skład szamponów i odżywek:

organiczny bisabolol, biała herbata, algi niebieskie i zielone, limonka, awokado, melon, kozieradka, ekstrakt z owoców figi, żeń-szeń, jasnota biała,  babka afrykańska.

Do tego oczywiście boski aloes, który w tym wypadku nie tylko idealnie nawilża skórę głowy, ale także ułatwia rozczesywanie włosów

- dodała z dumą. 

W sprzedaży pojawią się aż cztery warianty szamponów i odżywek do włosów:

- nadające objętość do włosów normalnych,

- do włosów przetłuszczających się,

- do włosów suchych,

- do włosów puszących się, kręconych i trudnych w układaniu.

Pod zapowiedzią nowych kosmetyków Ewy Chodakowskiej pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy i deklaracji szybkiego zakupu nowego produktu. Wielu komentujących pytało także o jego dostępność w stacjonarnych sklepach. Trenerka poinformowała, że pojawią się w sieci Rossmann w styczniu 2020 roku. 

Inna znana trenerka gwiazd, Gosia Gałkowska, pokazała swój trening na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.