Joanna Jabłczyńska ma kolejne sportowe hobby. Co tym razem trenuje celebrytka?

Joanna Jabłczyńska co chwilę udowadnia, że pasję można łączyć z pracą. Aktorka w mediach społecznościowych chwali się swoim kolejnym, zimowym hobby.

Joanna Jabłczyńska to popularna polska aktorka. Znamy ją między innymi z roli Marty w serialu "Na Wspólnej". Aktorka od wielu lat prowadzi zdrowy tryb życia, a także zachęca swoich fanów do aktywności fizycznej. Gwiazda chętnie dzieli się swoimi pasjami w social mediach, gdzie możemy obserwować jej nienaganną sylwetkę i ćwiczenia. Tym razem pokazała, jak trenuje w zimę. 

Joanna Jabłczyńska szaleje na snowboardzie

Jak możemy zauważyć, Joanna Jabłczyńska nawet jesień spędza bardzo aktywnie. Aktorka od kilku dni szaleje i odpoczywa w Austrii. Na Instagramie pojawił się post, w którym pokazuje zdjęcia ze snowboardu. Asia pasjonuje się wieloma sportami, między innymi kolarstwem, bieganiem czy jazdą na rowerze. Jak widać nieustannie próbuje nowych rzeczy, w tym jazdy na snowboardzie.

 
Bunkrów nie ma... ??

- napisała pod zdjęciem aktorka.

Trzeba przyznać, że Joanna Jabłczyńska jest w genialnej formie. Z pewnością jest to efekt jej ciężkich treningów oraz zdrowej diety. Aktorka od kilku lat jest na diecie roślinnej, ale od czasu do czasu dopuszcza się spożywana mięsa, jajek czy owoców morza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.