Gosia Gałkowska dodała nowe wideo z treningu. Pokazuje zestawy ćwiczeń, które modelują nogi i pośladki

Trenerka Gosia Gałkowska zamieściła na swoim Instagramie trening z siłowni. Na nagraniu pokazuje ćwiczenia skupiające się na nogach i pośladkach. Dla lepszych efektów dodała niewielkie obciążenie.

Gosia Gałkowska to znana trenerka, z którą chętnie współpracują gwiazdy. Zaufały jej między innymi Karolina Pisarek czy Karolina Gilon. Modelka fitness nieustannie dba o swoją formę i motywuje innych do ćwiczeń. Tym razem na swoim Instagramie zamieściła wideo, na którym pokazuje ćwiczenia na nogi i pośladki

Gosia Gałkowska pokazała trening z obciążeniem na nogi i pośladki

Gosia Gałkowska jest inspiracją dla wielu kobiet. Swoją determinacją i pięknym ciałem zachęca innych do zdrowego stylu życia. Widać też, że trenerka przykłada dużą wagę zarówno do ćwiczeń, jak i techniki. Jej treningi są urozmaicone, a efekty spektakularne. Zestawy ćwiczeniowe, które zaproponowała tym razem skupione są na nogach i pośladkach. Gałkowska Proponuje sześć ćwiczeń z obciążeniem. Na jej liście znajdują się między innymi: hip thrusty, martwy ciąg czy wykopy nogi w tył na lince. Do tego wszystkiego dodała ćwiczenie, które świetnie spala tkankę tłuszczową, czyli jazda na rowerku. 

Zobacz wideo

Jej ciało jest potwierdzeniem skuteczności proponowanych przez nią ćwiczeń. Na swoim profilu znajdują się zestawy ćwiczeniowe na różnym poziomie trudności. Warto jednak pamiętać, że wszystkie intensywniejsze aktywności należy wcześniej omówić z lekarzem lub specjalistą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.