Joanna Koroniewska pokazała płaski brzuch. Aktorka jest w świetnej formie!

Joanna Koroniewska dba o figurę. Aktorka uwielbia aktywność fizyczną. Trzeba przyznać, że jej sylwetka prezentuje się świetnie!

Joanna Koroniewska spędziła niedzielny poranek nad morzem, w towarzystwie swojego męża, Macieja Dowbora. Aktorka zachwycała się piękną pogodą i zarażała wszystkich pozytywną energią. Gwiazda odsłoniła brzuch - trzeba przyznać, że figura Koroniewskiej jest godna pozazdroszczenia!

 

Joanna Koroniewska pochwaliła się świetną sylwetką

Joanna Koroniewska zachwyca fanów swoim wyglądem. Aktorka cały czas promienieje, a jej uśmiech i pozytywna energia codziennie motywują instagramowych obserwatorów. Na jednym z ostatnich zdjęć, które zamieściła gwiazda, możemy zobaczyć jej płaski brzuch. Fani Koroniewskiej wiedzą, że aktorka uwielbia biegać i cały czas prowadzi aktywny tryb życia. Na poranny jogging Joanna zabiera często swoją najmłodszą córkę. Ruch na świeżym powietrzu jest świetnym sposobem na poprawienie kondycji, spalenie zbędnych kilogramów oraz poprawę krążenia i dostarczenie zastrzyku endorfin. 

Joanna Koroniewska promuje autentyczność w sieci

Aktorka wielokrotnie podkreśla, jak ważne jej zdaniem jest prawdziwe odzwierciedlenie rzeczywistości: 

wszyscy naokoło mówią o prawdzie i autentyczności. Zwłaszcza w mediach społecznościowych. Tylko KTO dzisiaj zasługuje na to miano?!? Serio. Ja sama staję w lepszym - czytaj wypalonym świetle, zdarza mi się obrabiać zdjęcia. Może nie kreuję rzeczywistości, ale tekstem na pewno staram się ją ubarwiać. Wciąż czytam i nie dowierzam z jaką łatwością oceniamy siebie nawzajem . Hipokryzja to słowo, które mi tutaj bardzo pasuje. Ale już nie oceniam. Ale apeluję do wszystkich. O umiar. Właśnie w ocenie innych. Zacznijmy OD SIEBIE! Zawsze!

- czytamy pod najnowszym postem aktorki na Instagramie. Koroniewska otwarcie przyznaje, że zdarza jej się nieco obrobić wrzucane zdjęcia. Jednak Gwiazda nie ma problemu z ponarzekaniem na swoich social mediach, czy pokazaniem zdjęcia bez makijażu. Jeśli trafi się gorszy dzień i brakuje jej motywacji, bez oporów informuje o tym swoich fanów. Gratulujemy takiej postawy!

Gwiazdy lubią ćwiczyć na dworze. Zobacz trening Joanny Jabłczyńskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.