Ewa Chodakowska pokazała gotowy trening na nadchodzący tydzień. Każdy dzień to kolejne wyzwania! Trenerka motywuje

Ewa Chodakowska pokazała na swoim instagramowym profilu, jakie wyzwanie przygotowała dla swoich obserwatorek na kolejny tydzień. Pojawiło się kilka dobrze znanych ćwiczeń, ale są też pewne nowości.

Ewa Chodakowska to najbardziej znana trenerka w Polsce. Na swoim Instagramie dzieli się cennymi wskazówkami dotyczącymi dbania o swoje ciało i zdradza gotowe przepisy na ćwiczenia, które pomagają schudnąć i utrzymać ciało w dobrej kondycji. Dla swoich obserwatorek przygotowała nowe wyzwanie na nadchodzący tydzień. 

Ewa Chodakowska pokazała gotowy trening na na kolejnych siedem dni

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Wciąż stara się rozwijać swoje projekty i przygotowuje dla podopiecznych nowe ćwiczenia. Choć oficjalnie przyznała, że rezygnuje z zagranicznych, egzotycznych wyjazdów treningowych, te w kraju wciąż pozostają aktualne. Tym razem podzieliła się z fanami nowym wyzwaniem i gotowym planem treningowym. Jak wygląda? 

 

Każdy dzień tygodnia dzieli się na dwa stopnie: podstawowy i ten zaawansowany. Każda kobieta może dobrać go odpowiednio do swoich potrzeb i kondycji. 

Poniedziałek upłynie pod znakiem bikini. Targetem są nogi i pośladki. Przygotowane ćwiczenia mają podnieść iść jędrność i zbudować mięśnie. Wtorek - mission beach body, to gotowy trening Ewy Chodakowskiej dostępny u niej na profilu. W środę można rozpocząć dzień od ćwiczeń z cyklu Secret, w czwartek znów czas na trening mission beach body. Przygotowany plan treningowy obejmuje wiele ćwiczeń, które należy wykonywać naprzemiennie, co drugi dzień.

Kiedy jak nie teraz?! Nie możesz przejść koło tego wyzwania obojętnie! To idealny czas, przed Sylwestrem żeby podkręcić temperaturę i wskoczyć w wymarzoną kieckę ??\

- Chodakowska motywuje swoje obserwatorki do podjęcia tego tygodniowego wyzwania.

Ewa Chodakowska przyznaje, że nawet 5-10 minut treningu na początek jest już dobrym wynikiem. Najważniejsza jest motywacja, a tą trenerka dzieli się nieustannie na swoim Instagramie. Jej podopieczne cenią ją szczególnie za zaangażowanie i skuteczne porady. Czego chcieć więcej?

Inną znaną trenerką jest Gosia Gałkowska. Pod jej okiem trenuje między innymi Karolina Pisarek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.