Anna Lewandowska opowiada o figurze podczas ciąży. Jak dbać o ciało "dla dwojga"?

Anna Lewandowska niedługo po raz drugi zostanie mamą. Jak w tym czasie trenerka dba o fiugrę? Co radzi mamom, które boją się, że nie wrócą do wagi sprzed ciąży?

Anna Lewandowska jest przykładem dla wielu kobiet, które starają się dbać o swoją sylwetkę. Trenerka nie zapomina o tym, aby podzielić się ze swoimi obserwatorkami sposobami na zadbane ciało również w czasie ciąży oraz po porodzie.

 

Anna Lewandowska opowiada o formie przed i po porodem

Niedługo znana trenerka fitness kolejny raz zostanie mamą. Zauważa, że wiele kobiet zastanawia się, jak bardzo zmieni się ich sylwetka podczas tego cudownego czasu i ile zajmie powrót do formy sprzed ciąży. Lewandowska wspominając, jak jeszcze niedawno wyglądał jej brzuch przyznaje szczerze: 

Czy wrócę do takiego stanu? Nieważne! Teraz nie ma to najmniejszego znaczenia. Dziś moje ciało ma inne zadanie. Teraz ten umięśniony brzuch jest domkiem dla nowego życia, i to jest najważniejsze!

- czytamy na Instagramie trenerki. Lewandowska mówi o tym, że wiele kobiet zastanawia się, jak bardzo ich ciało ulegnie zmianie i jest to całkowicie normalne! Anna zwraca uwagę, że podczas ciąży zmienia się myślenie i najważniejsze staje się, żeby robić to, co nam podpowiada nasz organizm:

Róbmy to, co podpowiada nam nasze ciało. Jemy „dla dwojga” nie „za dwoje”, odpoczywamy, trenujemy (jeśli nie ma przeciwwskazań) albo duuużo spacerujemy

- twierdzi Lewandowska.

Aplikacja Anny Lewandowskiej pomoże wrócić do formy

W autorskiej aplikacji trenerki można znaleźć treningi o nazwie "Healthy Mom", które pomogą świeżo upieczonym mamom wrócić do dawnej sylwetki. Zaprezentowane ćwiczenia można wykonać już po 6 tygodniach po porodzie naturalnym lub 12 tygodni po cesarskim cięciu. Pamiętajmy, aby zawsze skonsultować chęć ćwiczeń z lekarzem, który określi dokładny czas, kiedy będzie to dla nas bezpieczne.

Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży

Wiele gwiazd, w tym Anna Lewandowska, nie rezygnuje z treningów w czasie ciąży. Po opinii lekarza, jeśli nie widzi żadnych przeciwwskazań można spokojnie ćwiczyć, oczywiście trening jest odpowiednio lżejszy i przystosowany do naszego stanu. 

Zajęcia na siłowni z małym dzieckiem? Zobacz trening Anny Lewandowskiej z córką:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.