Gosia Gałkowska dodała wideo z treningu boksu. Zobacz, jak sobie radzi trenerka

Gosia Gałkowska na co dzień pilnuje, jak ćwiczą jej podopieczni. Trenerka fitness znajduje też czas, aby udoskonalać swoje techniki treningowe. Gwiazda bardzo polubiła boks.

Gosię Gałkowską chwalą wszystkie polskie gwiazdy, które zdecydowały się, aby Gałkowska prowadziła ich treningi. Zajęcia z trenerką personalną charakteryzują się różnorodnością proponowanych ćwiczeń. Instruktorka zawsze motywuje swoich podopiecznych. Sama również nie zwalnia tempa, by służyć przykładem. Jedną z ulubionych dyscyplin sportowych, której elementy Gałkowska włącza do swoich treningów, jest boks.

Zobacz wideo

Gosia Gałkowska ćwiczy boks z innym trenerem personalnym

Trenerka fitness pracuje nad tym, aby poprawić swoją technikę w boksie. Nad poprawnością ćwiczeń czuwa trener personalny, Antoni Chmielewski. Antoni oprócz pracy w zawodzie trenera jest zawodnikiem MMA z wieloletnim doświadczeniem, ćwiczy też sztuki walki. Do największych sukcesów Chmielewskiego należy tytuł wicemistrza w Mistrzostwach Europy Jurorów w Judo. Zamieszczone materiały na Instastories są potwierdzeniem tego, że Gałkowska profesjonalnie i z pasją podchodzi do treningów. Elementy boksu świetnie działają na poprawę kondycji oraz poszczególne partie mięśni. Trening wzmacnia mięśnie brzucha oraz tułowia. Boksowanie szybko spala zbędne kalorie oraz poprawia elastyczność stawów. 

Gosia Gałkowska intensywnie ćwiczy na siłowni

Dzięki zamieszczanym zdjęciom i wideo obserwatorzy trenerki mogą zobaczyć, jak zacząć ćwiczyć na siłowni. Gałkowska chętnie udziela porad i pokazuje elementy swoich treningów, które przynoszą świetne rezultaty. Na profilu Gosi znajdziemy materiał, z którego dowiemy się, jakie ćwiczenia najlepiej działają na mięśnie brzucha, nóg, pleców czy sposoby na pośladki. Ciało trenerki jest najlepszym dowodem na skuteczność treningów - Gałkowska ma pięknie umięśniony brzuch i wysportowaną sylwetkę. Ćwiczenia Gosi ceni wiele gwiazd, razem z nią trenują m.in. Karolina Pisarek oraz Karolina Gilon - modelki, które zyskały rozgłos dzięki popularnemu show "Top Model". 

Jak wygląda trening z Gosią Gałkowską? Zobacz zajęcia Karoliny Pisarek: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.