Angelika Mucha wraca po przerwie do treningów na siłowni. Ćwiczy z ulubionym trenerem gwiazd

Angelika Mucha nigdy nie kryła się z tym, że nie przepada za ćwiczeniami fizycznymi.  Chęci do treningu w youtuberce zaszczepił dopiero Tadeusz Gauer - znany trener osobisty wielu polskich gwiazd.

Angelika Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia. Obecnie, jej Instagram śledzi półtora miliona osób. Gwiazda social media jest drobnej postury, sama przyznawała, że bardzo często unikała większego wysiłku. Angelika postanowiła zadbać o swoją figurę i zapisać się na siłownię. Wybrała popularnego wśród gwiazd trenera personalnego, Tadeusza Gauera.

Zobacz wideo

Angelika Mucha ćwiczy na siłowni, aby utrzymać kondycję

Na ostatnich Instastories Angeliki możemy zobaczyć, z jakim zaangażowaniem młoda dziewczyna trenuje na siłowni. Intensywności ćwiczeń i układu zajęć pilnuje Tadeusz Gauer, który współpracuje z wieloma gwiazdami show biznesu. Na treningi Gauera uczęszcza m.in. Julia Wieniawa, Dawid Kwiatkowski oraz Michał Szpak. Mucha rozpoczyna zajęcia od ćwiczeń na  mięśnie brzucha i nóg. Elementy treningu z wykorzystaniem piłki oraz taśm treningowych świetnie działają również na kształtowanie pośladków. 

Angelika Mucha nie zawsze lubiła treningi

Wspólne zajęcia z trenerem osobistym motywują youtuberkę i sprawiają, że może się pochwalić naprawdę świetnymi efektami. Blogerka ma pięknie umięśniony brzuch oraz zgrabne, smukłe nogi. Zadowalające rezultaty Angelika osiąga dzięki temu, że jej trening jest różnorodny. Tadeusz Gauer wykorzystuje akcesoria treningowe, wprowadza też elementy boksu. Wszystko po to, aby zajęcia nie były monotonne i sprawiały dużo satysfakcji. Youtuberka przyznała, że gdyby nie zaangażowanie trenera nigdy nie polubiłaby zajęć na siłowni:

całe życie unikałam sportu i jakiegokolwiek wysiłku, a dzięki Tadeuszowi mega polubiłam ćwiczyć i chodzić na siłownię. Uwielbiam nasze treningi. Cieszę się, że zaczęłam robić coś dla siebie i najlepsze jest chyba to ze widzę tego efekty

- czytamy pod jednym ze zdjęć na Instagramie Angeliki.

Wysportowaną sylwetkę Muchy można było zobaczyć dwa lata temu na okładce magazynu "Be Active" - widać, że Angelika utrzymuje tempo, a teraz wygląda jeszcze lepiej! 

Elementy boksu przynoszą świetne rezultaty! Zobacz zajęcia Karoliny Gilon

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.