Ewa Chodakowska podaje przepis na udany związek. Konkretny. "Przestań nadskakiwać, Twój partner ma mamę, jedna wystarczy"

Ewa Chodakowska od kilku dni jest na zasłużonym urlopie. Wolny od obowiązków czas poświęca swoim najbliższym. Ostatnio postanowiła udzielić swoim fanom kilku rad na temat związków.

Ewa Chodakowska ładuje baterie podczas wakacji na rajskich wyspach. Na Instagramie Chodakowskiej można podziwiać piękne fotostory z urlopu. Gwiazda dzieli się ze swoimi fanami pięknymi widokami oraz ważnymi przemyśleniami na temat związków. Chodakowska i jej mąż, Lefteris Kavoukis, tworzą zgrany zespół od wielu lat. Rok temu szczęśliwa para świętowała piątą rocznicę ślubu. 

 

Ewa Chodakowska zdradza receptę na udany związek

Trenerka opowiedziała swoim obserwatorom na Instagramie o tym, w jaki sposób stworzyć związek, który będzie trwały. Jak sprawić, aby obie strony były szczęśliwe i żyły w harmonii? Chodakowska porusza ważną kwestię samoakceptacji, która, według gwiazdy, jest kluczem do udanych relacji z innymi ludźmi:

Recepta na udany związek? Bądź swoją przyjaciółką. Pokazuj to, co w sobie lubisz. Przestań biadolić nad uchem, mów konkretnie czego chcesz - on się nigdy inaczej nie domyśli. Nie ciągnij wiecznie za rękaw. Nie męcz o zapewnienia o miłości. Znajdź swoją przestrzeń, miej pasje. Poszukaj komfortu w chwilach ciszy. Przestań nadskakiwać - Twój partner ma mamę, jedna w życiu wystarczy. DAWAJ I BIERZ! Pracuj nad sobą. NAJPIERW POKOCHAJ SIEBIE! NAJPIERW poszukaj SZCZĘŚCIA w sobie - tylko tak będziesz mogła dawać szczęście i miłość

- podkreśla Chodakowska we wspomnianym poście. Według trenerki nasze relacje powinny opierać się na wzajemnym zrozumieniu, którego nie osiągniemy bez dialogu. W związku trzeba być asertywnym, mówić o swoich potrzebach, ale też słuchać partnera. Aby stworzyć udaną relację najpierw trzeba pokochać siebie - jeśli będziemy żyć w zgodzie ze sobą, będziemy w stanie zbudować trwały, udany i szczęśliwy związek z drugą osobą.

Ewa Chodakowska spędza wakacje z rodziną

Niedawno na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Ewa Chodakowska pozuje ze swoimi siostrami. Trzeba przyznać, że kobiety wyglądają olśniewająco! Widać, że cała rodzina trenerki dba o swój wygląd. Siostry spędzają razem każdą wolną chwilę - bliscy dla Chodakowskiej zawsze są na pierwszym miejscu.

Intensywny trening? Tylko ze wskazówkami Agaty Dąbrowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.