Anna Lewandowska pokazuje nowe ćwiczenia. Intensywny trening cardio pomoże ci szybko spalić kalorie

Anna Lewandowska jest guru od treningów dla wielu kobiet, które dzielnie walczą o piękną sylwetkę. Trenerka pokazała, jak szybko pozbyć się kalorii - zobaczcie trening turbospalania.

Anna Lewandowska udziela rad odnośnie ćwiczeń i treningów. Na jej Instagramie pojawił się film, który trenerka poleca wszystkim osobom, które pragną szybko pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

 

Anna Lewandowska pokazuje, jak ćwiczyć trening cardio

Trenerka fitness podzieliła się zajawką treningu, który idealnie sprawdzi się u osób pragnących szybko pozbyć się zbędnego nadmiaru tłuszczu. Trening cardio angażuje do pracy wszystkie partie mięśni. Aby ćwiczenia przyniosły najlepsze rezultaty, każdą z pokazanych figur należy wykonywać 30-45 sekund. Cały trening należy powtórzyć pięć razy, aby porządnie rozgrzać i zmęczyć nasze mięśnie. Wszystkie ćwiczenia i wideo są dostępne w autorskiej aplikacji trenerki. Zachwyceni fani Lewandowskiej zostawiają komentarze:

Będzie robione. Pięknie!
Najlepsza aplikacja!
Aniu dla mnie ta apka to nie tylko dieta i treningi. Poprawiły mi się włosy, paznokcie i skóra... Cellulit o wiele mniejszy! Dzięki niej łatwiej mi, bo mam już gotowe menu, a ćwiczenia z Tobą to nie tylko przyjemność, ale i wycisk. Czasem przyłączają się też moje córki i jest wesoło. Dziękuję za tę apkę... 7 z 10 kg stracone i czuję się super

- czytamy pod zamieszczonym wideo. Widać, że Lewandowska nie bez powodu zdobyła tytuł "Najbardziej Wpływowej Kobiety Polskiego Internetu". W pełni na niego zasługuje, co potwierdza szeroki odbiór i pozytywne reakcje jej obserwatorów. 

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka

Ten rok dla rodziny Lewandowskich jest wyjątkowy. Dwa tygodnie temu po strzeleniu bramki w meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus Robert Lewandowski wykonał symboliczny gest, który wśród piłkarzy oznacza, że wkrótce powiększy się jego rodzina. Fani Lewego i Anny oszaleli z radości. Szczęśliwa para nie może doczekać się, kiedy na świecie pojawi się ich kolejny potomek. Mała Klara niedługo będzie miała siostrę lub brata. 

Jaka mama, taka córka! Zobacz Annę Lewandowską z małą Klarą na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.