Agata Hincyngier przeprowadziła Q&A i odpowiedziała na pytania fanów, dotyczące motywacji i treningów

Agata Hincyngier codziennie dostarcza swoim obserwatorom na Instagramie porcję motywacji. Na jej profilu można znaleźć wiele cennych porad odnośnie diety i efektywnych treningów.

Agata Hincyngier jest modelką fitness i influencerką, która na Instagramie zdobyła prawie 300 tysięcy obserwatorów. Gwiazda prowadzi też bloga, na którym można znaleźć wiele przepisów i artykułów na temat ćwiczeń oraz zdrowego żywienia. Agata postanowiła zrobić Q&A, aby odpowiedzieć na nurtujące pytania fanów. 

 

Agata Hincyngier - o motywacji i swojej przygodzie z dietami i treningami

Wśród pytań, które zainteresowało Agatę, pojawiła się prośba o podzielenie się informacją, skąd influencerka bierze chęci do motywowania swoich obserwatorów. Hincyngier odpowiedziała:

Sama zaczynałam swoją przygodę w czasach, gdy liczyło się tylko "100% albo nic". Przez takie podejście żyłam tylko dietą i treningami, przez co zatraciłam się w tym na maksa (...) I co najgorsze, w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że jestem więźniem diety i treningów, a przecież nie o to w tym chodzi! Sama nigdy nie miałam autorytetu, nikt mi nie uświadamiał, że to ma być przyjemność, że forma to nie wszystko. Wtedy nie akceptowałam siebie i uparcie ciągle chciałam wyglądać lepiej. Dopiero, gdy polubiłam siebie i zaakceptowałam swoje niedoskonałości, jak cellulit, niski wzrost, krótkie nóżki itd., to polubiłam swoją sylwetkę i zaczęłam podchodzić do treningów z przyjemnością. Zaczęłam się uczyć w tym kierunku, rozwijać i dopiero wtedy nauczyłam się jeść zdrowo, ale też nie odmawiać sobie żadnych przyjemności w życiu, cieszę się, że mogę dzielić się tym z Wami i dać Wam coś, czego ja nie miałam

- wyznała Agata. Po jej wypowiedzi widać, że dziewczyna bardzo emocjonalnie, poważnie i z sercem podchodzi do swoich fanów. Przedstawia prawdziwą historię i szczere opinie na temat diety i treningów. 

Agata Hincyngier opowiada o efektywnych ćwiczeniach

W kolejnych pytaniach przewijały się prośby o ćwiczenia na pośladki i pozbycie się boczków oraz o informacje na temat zdrowych posiłków przy treningach. Hincyngier odpowiada:

Nie ma ćwiczeń stricte na boczki. Żeby się ich pozbyć, najlepiej regularnie ćwiczyć siłowo całe ciało np. 3-5 razy w tygodniu i dla lepszego efektu dorzucić jakąś formę kardio. No i najważniejsze to deficyt kaloryczny. Żeby schudnąć, musisz jeść mniej, niż wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne

- komentuje influencerka. W dalszych wypowiedziach możemy dowiedzieć się, że najlepszymi ćwiczeniami na piękne pośladki są zajęcia z użyciem gumy treningowej, która angażuje do pracy właściwe mięśnie. Dodatkowo przy ćwiczeniach można używać ciężarków, które spotęgują efekt i przyspieszą rezultaty. Hincyngier podpowiada też, aby dostarczać organizmowi białko w każdym posiłku. Najlepiej, aby białko pochodziło z takich produktów jak: tofu, nabiał, ryby, mięso oraz jajka.

Intensywny trening z Agatą Dąbrowską. Zmęczenie i efekty gwarantowane:  

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.