Zac Efron na siłowni. Wykonał wiele popularnych ćwiczeń. Nie przypomina już siebie z przeszłości

Zac Efron to obecnie bardzo umięśniony i wysportowany chłopak. Nie przypomina już siebie z czasów popularnego filmu "High School Musical". Na Instagramie pokazał, jak ćwiczy na siłowni. Trening robi wrażenie.

Zac Efron może pochwalić się przepięknym i umięśnionym ciałem. Kondycji może pozazdrościć mu wielu równolatków, a jego metamorfoza jest jedną z ciekawszych w show-biznesie. Efron całkowicie zmienił się od czasów popularnego musicalu, w którym grał na początku lat dwutysięcznych. W tym roku mogliśmy oglądać go na ekranach kin w brawurowej roli Teda Bundy'ego w filmu "Okrutny, zły, podły". Chłopak wygląda naprawdę rewelacyjnie, a teraz pokazał nagranie, jak ćwiczy na siłowni

Zac Efron wykonał na siłowni wiele skomplikowanych ćwiczeń

Zac Efron nie zwalnia tempa i pokazuje, że trening na siłowni to dla niego bułka z masłem. Specjalnie dla swoich fanów nagrał filmik z serii #GymTime, na którym wspólnie z Lizą Koshy trenuje na siłowni. Nazwał ją ogromną inspiracją, a całe nagranie zostało już wyświetlone prawie milion razy. Widać, że para świetnie się bawi, a pot spływa z ich czoła. Można więc przypuszczać, że trening nie należał do najlżejszych. 

 

Zac Efron wciąż udziela się w świecie filmowym i ani myśli o przerwaniu swojej kariery. 32-letni aktor pojawia się w wielu nowych produkcjach, a teraz - jak widać - udowadnia, że jest w świetnej kondycji. Regularnie w mediach społecznościowych pokazuje, jak dba o sylwetkę i jakie ćwiczenia wykonuje. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 22 mln użytkowników.

Wykonywane ćwiczenia przez Zaca Efrona nie są wcale tak skomplikowane, na jakie wyglądają. Ćwiczy on ze specjalnymi linami, a do tego wykonuje pompki, przysiady i kilka ćwiczeń typowo siłowych. 

Anna Skura ćwiczy jogę wspólnie ze swoją córką. Jaki jest efekt tego treningu? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.