Agnieszka Kotońska w "Dzień Dobry TVN": Ważyłam 104 kg i nie mogłam na siebie patrzeć. Gwiazda zdradziła szczegóły metamorfozy

Agnieszka Kotońska jest jedną z gwiazd telewizyjnego show "Googlebox. Przed telewizorem". W "Dzień Dobry TVN" postanowiła zdradzić, jak udało jej się zrzucić 30 kilogramów.

Agnieszka Kotońska jest jedną z uczestniczek show "Googlebox. Przed telewizorem". Kobieta bardzo szybko zdobyła sympatię widzów dzięki poczuciu humoru oraz celnym spostrzeżeniom. Fani Kotońskiej mogli zauważyć, jak wielką metamorfozę przeszła gwiazda. Teraz była gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, w jaki sposób udało jej się zrzucić zbędne kilogramy.

Agnieszka Kotońska gościem Dzień Dobry TVNAgnieszka Kotońska gościem Dzień Dobry TVN Agnieszka Kotońska - Instagram

Agnieszka Kotońska opowiada o swojej diecie

Początki nie były łatwe, Kotońska przyznała się, że kocha jeść i często podjadała w nocy. Nocne posiłki tłumaczyła sobie tym, że nie pójdzie spać z pustym żołądkiem. Niezdrowy tryb życia przyniósł okropne skutki:

Ważyłam 104 kg i nie mogłam na siebie patrzeć

- powiedziała Agnieszka w "Dzień Dobry TVN".

W tym momencie gwiazda postanowiła coś zmienić. Agnieszka przyznała się, że nie było jej łatwo, odmawianie sobie kolejnych porcji słodyczy czy ulubionych potraw często kończyło się płaczem. Kotońska postanowiła raz na zawsze położyć kres niezdrowym nawykom i wziąć się za siebie. W programie pojawiła się ze swoim synem - znanym widzom z programu "Googlebox". Udzielając wywiadu na żywo, podkreślała, że podczas diety syn był dla niej ogromnym wsparciem i pilnował, aby Agnieszka nie podjadała i spożywała dużo owoców.

Agnieszka Kotońska - najważniejsze są konsekwencja, dieta i siłownia

Kotońska zdradziła, że podczas diety zmieniła swoje nawyki żywieniowe - zaczęła sama gotować, unikając w ten sposób konserwantów i innych niezdrowych oraz sztucznych dodatków. Często przygotowywała dania na parze, a przepisów szukała w internecie. W jej diecie pojawiło się dużo warzyw, gotowane mięso oraz ciemne pieczywo. 

Agnieszka przyznała się, że na początku drogi do wymarzonej sylwetki wstydziła się chodzić na siłownię. Strach przed opinią ludzi zniknął w momencie, gdy zbędne kilogramy zaczęły znikać. Teraz gwiazda "Googlebox" czuje się dużo pewniejsza siebie, jest bardziej asertywna i szczęśliwa. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie! 

Gwiazdy uwielbiają boks. Zobacz, jak trenuje Karolina Gilon:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.