Karolina Pisarek nie zwalnia tempa! Modelka cały czas aktywnie ćwiczy na siłowni

Karolina Pisarek coraz częściej dzieli się ze swoimi fanami tym, jak wyglądają jej treningi oraz dieta. Gwiazda po raz kolejny zamieściła dokładny przebieg swoich zajęć z trenerem personalnym.

Karolina Pisarek, jak na modelkę przystało, bardzo dba o linię i swój wizerunek. Uczestniczka jednej z ubiegłych edycji programu "Top Model" aktywnie spędza czas, aby nie wypaść z formy. Z pomocą przychodzą treningi na siłowni, które Pisarek odbywa razem z Gosią Gałkowską - jedną z ulubionych trenerek personalnych gwiazd.

Zobacz wideo

Karolina Pisarek dba o wysportowaną sylwetkę

Gwiazda "Top Model" wie, że chcąc odnieść sukcesy w swojej branży, musi zwracać uwagę na swój wygląd. Aby utrzymać zdrową i wysportowaną figurę, Karolina pilnuje diety, bogatej w składniki odżywcze i witaminy. Bardzo ważne są również treningi, które kształtują sylwetkę. Na załączonym wideo możemy zobaczyć zróżnicowane ćwiczenia, które pozytywnie wpływają na poszczególne partie mięśni. Trening całego ciała układa dla Pisarek trenerka personalna, Gosia Gałkowska, która uczestniczy w zajęciach pilnując, aby wszystkie ćwiczenia zostały przeprowadzone prawidłowo. 

Trening i dieta Karoliny Pisarek

Modelka, oprócz treningów na siłowni ćwiczy jogę, która świetnie rozciąga całe ciało. Joga poprawia naszą kondycję i elastyczność, do tego zajęcia działają uspokajająco i relaksująco - idealnie sprawdzą się przed lub po dniu spędzonym w pracy, zwłaszcza jeśli większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej. 

Karolina pilnuje też swojego jadłospisu - niedawno przyznała się, że jest na diecie pudełkowej. Pisarek cierpi na chorobę tarczycy, Hashimoto, która powoduje, że musi unikać niektórych produktów. W skład posiłków dziewczyny wchodzą warzywa i owoce oraz białe mięso. Wszystko musi być bogate w witaminy i lekkostrawne tak, aby nie obciążać tarczycy. 

Jak widać, odpowiednia dieta w połączeniu z treningami na siłowni przynosi świetne efekty. Pisarek może pochwalić się świetną kondycją i piękną figurą. Oby tak dalej!

Joga i treningi? Zobacz pomysł na ciekawe ćwiczenia Gosi Gałkowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.