Trenerka Ashley Graham pokazała, jak jej podopieczna ćwiczy w ósmym miesiącu ciąży. Te figury robią wrażenie!

Ashley Graham jest już najprawdopodobniej w ósmym miesiącu ciaży. Nie zamierza jednak przerywać swoich intensywnych treningów, które na bieżąco pokazuje na swoim Instagramie.

Ashley Graham to popularna modelka plus size, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Na Instagramie regularnie pokazuje coraz to ciekawsze treningi. Nie ma zamiaru zwolnić tempa, mimo że poród zbliża się już naprawdę wielkimi krokami. Tym razem jej trenerka personalna pokazała, jak modelka ćwiczy, a wykonywane przez nią figury wcale nie należą do najprostszych. 

Trenerka Ashley Graham pokazała, jak jej podopieczna ćwiczy w ósmym miesiącu ciąży

Trenerka Ashley Graham, Kira Stokes, pochwaliła się treningiem swojej podopiecznej. Nie kryła dumy i otwarcie przyznała, że przygoda z ciążą dla każdej kobiety może przebiegać zupełnie inaczej. Przestrzegła także, by pamiętać, aby każdy tak zaawansowany trening wykonywać pod okiem doświadczonej osoby. 

 
Za każdym razem, gdy trenujemy, dostosowuję się do tego, jak ona się czuje tego konkretnego dnia, zawsze biorąc pod uwagę, że jest w tak zaawansowanej ciąży. Najważniejszy jest fakt, że Ashley niezachwianie angażuje się w codzienną aktywność fizyczną (co, moim zdaniem, jest dobrym pomysłem dla większości)

- napisała pod zamieszczonym postem trenerka modelki. 

Zarówno Kira Stokes, jak i sama Ashley, niezwykle odpowiedzialnie podchodzą do treningów wykonywanych przez dziewczynę. Graham już niejednokrotnie pokazywała, jak ćwiczy jogę, jednak to dopiero te ćwiczenia zrobiły na fanach modelki największe wrażenie. 

Ona jest najpiękniejsza i najlepsza!
Ależ cudownie, drogie panie
Ooo, ale to urocze!

- pojawiły się komentarze pod zdjęciem Stokes. 

Być może to już ostatni tak zaawansowany trening Ashley Graham, jednak to na pewno nie ostatnie słowo modelki, jeśli chodzi o same ćwiczenia. Pozostaje nam jedynie wyczekiwać porodu i życzyć szybkiego rozwiązania. 

Ashley Graham także wcześniej przeprowadzała treningi w domu. Jeden z nich został uwieczniony:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.