Jessica Mercedes wraca po 4 miesiącach na siłownię. Ćwiczy ze znanym trenerem gwiazd

Jessica Mercedes postanowiła wrócić do treningów. Blogerka ćwiczy pod okiem trenera personalnego, uwielbianego przez wiele polskich gwiazd. Zdradziła również, co było impulsem do powrotu na siłownię.

Jessica Mercedes jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek modowych. Gwiazdę na Instagramie śledzi prawie milion osób. Jessica prowadzi swoją stronę internetową, jest właścicielką marki "Moiess", która sprzedaje kostiumy kąpielowe. Po jej ogromnym sukcesie, Mercedes założyła kolejną markę modową "Veclaim", którą pokochały gwiazdy polskiego showbiznesu. Ostatnio na InstaStories pojawiły się nagrania, na których Jessica przyznaje, że wraca do treningów. 

Zobacz wideo

Jessica Mercedes po 4 miesiącach pojawiła się na siłowni

Mercedes zakomunikowała na swoim Instagramie, że w końcu, po przerwie trwającej aż cztery miesiące, wraca do ćwiczeń na siłowni. Trenerem personalnym gwiazdy jest popularny trener fitness Tadeusz Gauer, który trenuje również m.in. z Julią Wieniawą czy Angeliką Muchą. Na załączonym nagraniu widać, że powrót na siłownię jest dla Jessici sporym przeżyciem i wyzwaniem.

Decyzja o powrocie na treningi wiąże się ze zobowiązaniami zawodowymi blogerki. Mercedes chce w końcu stać się twarzą nowej kampanii reklamowej swojej marki kostiumów kąpielowych. Aby zaprezentować się od najlepszej strony Jessica wróciła na zajęcia i obiecała swoim obserwatorom, że nie opuści żadnego treningu.

Jessica Mercedes - jak dba o linię?

Blogerka posiada bardzo szczupłą budowę ciała. Jak udaje jej się pilnować linii? Mercedes przyznała się, że dużo zawdzięcza treningom birkam jogi. Nietypowa odmiana popularnej i modnej jogi polega na wykonywaniu tych samych figur w pomieszczeniu, gdzie temperatura przekracza 42 stopnie! Ważna jest również wilgotność powietrza, która mieści się w granicy 40-50%. Takie warunki dodatkowo rozluźniają mięśnie i stawy, a także wpływają na intensywność treningu. Jessica Mercedes jest kolejną gwiazdą trenującą birkam jogę - jej wielbicielką jest również Sara Boruc. 

Joanna Jabłczyńska trenuje w nietypowy sposób. Zobacz jej ćwiczenia

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.