Małgorzata Reysner pokazuje, jak prawidłowo wykonać stretching. Dlaczego rozciąganie jest ważne?

Małgorzata Reysner pokazała swoje ulubione ćwiczenia i tłumaczy, dlaczego rozciąganie jest bardzo ważnym elementem treningu.

Małgorzata Reysner jest popularną trenerką fitness, która prowadzi swój kanał na platformie Youtube, gdzie pokazuje efektywne treningi na różne partie ciała. Reysner jest też aktywna na Instagramie, na którym zachęca swoich obserwatorów do aktywnego trybu życia.

 

Małgorzata Reysner zachęca do stretchingu

Trenerka fitness ostatnio udostępniła nagranie, na którym pokazuje, w jaki sposób prawidłowo wykonać ćwiczenia rozciągające, czyli popularny stretching. Gwiazda podkreśla, jak ważny jest to element treningu:

Rozciąganie to dla mnie podstawa treningu. Co daje regularne rozciąganie? Rozluźnia mięśnie, zapobiega kontuzjom, zwiększa nasz zakres ruchu, poprawia naszą sprawność, mobilność.

- wypowiada się na swoim Instagramie Reysner. Fani fit trenerki nie kryją zachwytu:

Super energia.
Zawsze po treningu dobrze się porozciągać.

- czytamy w komentarzach pod zamieszczonym wideo. Na udostępnionym nagraniu możemy podziwiać, w jak świetnej formie jest trenerka - jej trening rozciągający składa się z elementów dla początkujących oraz zaawansowanych. Jeśli zaczniemy systematycznie rozciągać mięśnie, po pewnym czasie uda nam się osiągnąć niesamowite rezultaty! 

Małgorzata Reysner motywuje do treningów i aktywnego trybu życia

Cały Instagram trenerki posiada wiele postów, które mają na celu zmotywowanie fanów Reysner do rozpoczęcia przygody z treningami. Małgorzata przedstawia propozycje ćwiczeń, mówi o tym, co dobrze włączyć do diety przy intensywnym trybie życia. Reysner jest licencjonowaną trenerką fitness i crossfitu oraz wodnego aerobiku. Warto wspomnieć, że należy również do Healthy Team Anna Lewandowska - drużyny specjalistek Anny Lewandowskiej, która zajmuje się pomocą przy układaniu diet oraz treningów do aplikacji Lewandowskiej "Diet by Ann".

Mama z córką dają wycisk na siłowni! Zobacz wideo z treningu Anny Lewandowskiej i jej córki Klary:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.