"Przyjaciółki" pokazały zdjęcie z siłowni. Dziewczyny ćwiczyły na specjalnych piłkach. Czy to tylko kolejny kadr z planu zdjęciowego?

Na instagramowych profilach aktorek pojawiły się kadry, na których widać, że dziewczyny odwiedziły siłownię. Pozowały przy specjalnych gumowych piłkach.

"Przyjaciółki" to popularny serial, emitowany na antenie Polsatu. Grające w nim aktorki - Sokołowska, Socha, Liszowska i Stużyńska - zdobyły sympatię widzów, dzięki swoim zawiłym perypetiom i niebanalnym przygodom. Jak widać, przyszedł czas na kolejne wyzwanie w życiu dziewczyn. Tym razem przyjaciółki pokazały, jak trenują na siłowni. 

"Przyjaciółki" pokazały jak trenują na siłowni

Serialowe przyjaciółki także prywatnie pozostają w świetnej formie. Małgorzata Socha uwielbia biegać, Liszowska często jogginguje, a Sokołowska zdrowo się odżywia. Tym razem pokazały najprawdopodobniej kadr z planu serialu, na którym znajdują się na sali treningowej. Pozują przy specjalnych gumowych piłkach do ćwiczeń. 

 
Miss Fit - to my!

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem Socha. 

Dzień dobry, mówią fit dziewczyny! A w czwartek przedostatni ostatni odcinek tego sezonu! Proszę nie przeoczyć!

- poinformowała na swoim profilu Liszowska. 

Zarówno Liszowska, jak i Sokołowska i Socha uwielbiają prowadzić zdrowy tryb życia i często chwalą się nowymi kadrami w mediach społecznościowych. Gołym okiem widać, że ich sylwetki są wysportowane, a każda aktywność fizyczna sprawia im wiele radości. Media niedawno obiegła wiadomość, że zarówno Socha, jak i Joanna Liszowska sporo schudły. Bardzo możliwe, że to zasługa regularnych treningów, zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. 

"Przyjaciółki" jako serial cieszy się sporą oglądalnością, a przygody czterech kobiet śledzą tysiące widzów. Odcinki emitowane są co czwartek. Socha także niejednokrotnie zdradzała już swoje sposoby na idealne ciało, a jej obserwatorki z niecierpliwością wyczekują jej kolejnych inspirujących postów. 

Jesteście ciekawi jak dokładnie wygląda trening Małgosi Sochy? Zobaczcie jej relację:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.