Ewa Chodakowska pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Wakacje spędza w rodzinnym gronie. Cała rodzina jest fit!

Ewa Chodakowska wypoczywa na Malediwach. Na mediach społecznościowych gwiazdy pojawiło się dużo zdjęć, ukazujących piękne widoki. Trenerka fitness spokojne chwile spędza razem ze swoją rodziną.

Ewa Chodakowska lubi dzielić się w sieci urywkami ze swojego życia prywatnego. Od kilku dni możemy śledzić, jak gwiazda spędza wakacje. Trenerka postanowiła uciec z mglistej i chłodnej Polski na Malediwy

 

Ewa Chodakowska spędza wakacje z rodziną

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy szczęśliwą Chodakowską oraz jej siostry - widać, że kobiety są sobie bliskie i świetnie spędzają wspólne chwile wypoczynku:

Każda wspólnie spędzona chwila zacieśnia nasze więzi. Coraz trudniej się rozstawać, coraz bardziej się tęskni. Już czekam Ewuś na początek grudnia.

- napisała pod postem Basia, jedna z sióstr trenerki. Obserwatorzy Chodakowskiej są zachwyceni siostrzaną miłością:

Cudowne siostry.
Najfajniejsze siostry w tym układzie słonecznym!
Rodzina na pierwszym miejscu, wszystkie śliczne.
Cudownie. Rodzina ponad wszystko, dbajcie o siebie.

- czytamy komentarze fanów pod zdjęciem na Instagramie Ewy. Siostry podczas wakacji spędzają razem każdą chwilę - czy to wypoczywając na plaży, jeżdżąc na przejażdżki rowerowe oraz chodząc razem na masaże. Trenerka stara się nabrać jak najwięcej pozytywnej energii, aby po powrocie do domu realizować kolejne projekty ze zdwojoną energią. Odprężona Chodakowska podkreśla, jak ważna jest realizacja swoich celów i dążenie do spełnienia marzeń:

Nie ulegaj presji otoczenia. Życie jest jedno... Upewnij się, że to Ty piszesz swój scenariusz.

- dodaje trenerka pod jednym z ostatnich postów na Instagramie. 

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce 

Niedawno zostały ogłoszone wyniki Rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Ewa Chodakowska zajęła zaszczytne drugie miejsce. To pokazuje, jak duży wpływ na swoich odbiorców ma trenerka. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie dzieli się z fanami propozycjami na efektywne treningi oraz zdrowe posiłki. Figura Chodakowskiej jest godna pozazdroszczenia, co tylko pokazuje, że jej treningi przynoszą naprawdę doskonałe rezultaty. Codziennie przekazuje swoim obserwatorom porcję pozytywnej energii i motywacji.

Sposób na piękny brzuch? Zobacz, jakie ćwiczenia wykonywać na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.