Joanna Krupa pokazała swoje śniadanie po ciąży. Wygląda zdrowo i nie zawiera laktozy

Joanna Krupa jakiś czas temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka jest zdrowa i rozwija się prawidłowo. Celebrytka teraz podwójnie dba o to, co je. Pokazała swoje śniadanie i wygląda ono bardzo dietetycznie.

Joanna Krupa od zawsze bardzo zwracała uwagę na to, co spożywa. Nie mogło być inaczej tuż po ciąży. Modelka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko i teraz podwójnie analizuje skład wybieranych przez siebie produktów. Ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego śniadania. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie zawiera ono laktozy. 

Joanna Krupa pokazała swoje śniadanie po ciąży

Joanna Krupa jest znaną na całym świecie modelka i celebrytką. Jej ciąża była komentowana na całym świecie. Poród przebiegł pomyślnie, a teraz Krupa chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z nowo narodzoną córeczką. Ostatnio pokazała nawet, co je na śniadanie. 

 

Joanna Krupa pochwaliła się, że na śniadanie spożywa zazwyczaj płatki z mlekiem owsianym. Możemy przypuszczać, że nie zawiera ono zupełnie laktozy. Jest więc zdrowe i lekkostrawne. Celebrytka, jeszcze w czasie ciąży, nie stroni od niekonwencjonalnych aktywności fizycznych. To najprawdopodobniej dzięki nim pozostała w tak dobrej kondycji i tak dobrze zniosła dziewięć miesięcy ciąży. 

Pojawiły się nawet spekulacje, że właśnie dzięki tak dobrej formie i niesłabnącej urodzie, urodzi chłopak. Nie potwierdziły się one jednak i celebrytka wydała na świat córkę. 

Joanna Jabłczyńska motywuje do ćwiczeń. Jak? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.