Anna Lewandowska podzieliła się uroczym nagraniem. Trenerka ćwiczy razem z córką

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Mimo ciąży, prowadzi aktywny tryb życia, oczywiście zgodny z zaleceniami lekarza. Ostatnio podzieliła się wideo z treningu, na którym towarzyszyła jej córka Klara.

Anna Lewandowska  cały czas zachwyca swoich fanów. Niedawno świat obiegła radosna informacja - Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Gwiazda wciąż aktywnie spędza czas. Ostatnio fit mamie towarzyszyła mała Klara.

Anna Lewandowska ćwiczy razem z Klarą

Na Instastories trenerki pojawiło się nagranie z treningu. Lewandowskiej towarzyszyła 2,5-letnia córka, która była wyraźnie zainteresowana wyposażeniem siłowni. Klarze spodobały się linki i gumy treningowe. Dumna mama pokazała nagranie swojej ćwiczącej córki.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka

Niecałe dwa tygodnie temu Robert Lewandowski wykonał symboliczny gest na boisku, który świadczył o ciąży Anny. Wtedy fani oszaleli z radości. Lewandowscy wkrótce powitają na świecie rodzeństwo Klary. Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny Lewandowska potwierdziła, że nie zamierza rezygnować z treningów w czasie ciąży. Po konsultacji z lekarzem, który nie widzi żadnych przeciwwskazań, trenerka może na spokojnie kontynuować swoje ćwiczenia - oczywiście zajęcia na siłowni dla kobiet ciężarnych wyglądają zupełnie inaczej, są lżejsze i skupiają się na innych partiach mięśni oraz na odciążeniu kręgosłupa. Każdy trymestr ciąży to kolejne wyzwania i innego rodzaju treningi.

Trenerka jest inspiracją dla wielu kobiet - niedawno została ogłoszona Najbardziej Wpływową Kobietą Polskiego Internetu 2019. Lewandowska jest przykładem również dla przyszłych mam, które szukają propozycji treningowych oraz diet właściwych w ciąży. Właśnie dla takich kobiet Anna postanowiła stworzyć nowy program treningowy, który będzie wkrótce dostępny w autorskiej aplikacji Lewandowskiej. 

Jakim ojcem jest Robert Lewandowski? Zobacz "Przerwę na kawę" z Anną Lewandowską: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.