Chantel Zales - Cheerleaderka Lakersów z sukcesami podbija świat modelingu

Chantel Zales jest amerykańską cheerleaderką grupy Lakersów, która od kilku lat z powodzeniem obraca się w branży modelingu.

Chantel Zales od kilku lat łączy rolę modelki fitness i cheerleaderki klubu Lakersów. Gwiazda posiada ponad 4 miliony fanów na Instagramie. Wszyscy zachwycają się jej figurą. Dzięki doskonałej sylwetce szybko zdobyła uznanie i wiele kontraktów - jest twarzą popularnej w Stanach marki "Shredz". Na Instagramie Chantel można znaleźć wiele zdjęć z licznych sesji zdjęciowych.

 

Metamorfoza Chantel Zales

Patrząc na obecne zdjęcia modelki, trudno uwierzyć, że kiedykolwiek miała problemy z wagą. Chantel przyznała jednak, że jako nastolatka cierpiała z powodu nadwagi. Zales urodziła się w Nowym Meksyku. Od dziecka lubiła różne sporty: uwielbiała pływać i grać w piłkę nożną. Bardzo dużo trenowała. Już od najmłodszych lat wiedziała, że chce związać swoje życie z karierą sportową. Coś zmieniło się, kiedy poszła do liceum - rzuciła treningi i przestała pilnować swojej diety, przez co zaczęła mieć problemy z nadprogramowymi kilogramami. Na dobre tory przywróciły dziewczynę... piękne, wysportowane sylwetki modelek. Chantel postanowiła wrócić do ćwiczeń i diety, aby pewnego dnia rozpocząć karierę w modelingu. 

Dieta i trening Chantel Zales

Aby spełnić swoje marzenia o modelingu, Chantel musiała zacząć zwracać uwagę na spożywane posiłki. Do diety włączyła zdecydowanie więcej owoców i warzyw oraz białka. Starała się wybierać jak najmniej przetworzoną żywność z ekologicznych źródeł. Białko pomogło przy budowaniu nowej sylwetki. Zales zaczęła regularnie uczęszczać na siłownię - jej ulubione zajęcia składały się z elementów aerobiku oraz ćwiczeń na pośladki. Przestrzeganie diety i treningów przyniosły niesamowite efekty - Zales schudła i wyrzeźbiła ciało. Rosnąca z dnia na dzień popularność pozwoliła jej przenieść się do Nowego Jorku, gdzie czekały kolejne kontrakty.

Ostatnio na Instagramie gwiazdy można było zobaczyć zdjęcia, na którym Chantel promuje wegańskie potrawy. Czyżby modelka postanowiła spróbować popularnej diety? Z pewnością niedługo się przekonamy. 

Piękne pośladki - jakie ćwiczenia sprawdzają się najlepiej?

Zobacz wideo
Więcej o: