Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie, na którym widać pierwsze efekty jej obozu na Bali. Jędrne pośladki robią wrażenie!

Julia Wieniawa już od kilku dni jest na obozie jogi organizowanym na Bali. Na Instagramie możemy podziwiać pierwsze efekty jej ciężkich treningów.

Julia Wieniawa od dawna otwarcie mówi o tym, że bez jogi i treningów nie może długo wytrzymać. Zamieszcza sporo zdjęć i nagrań, na których widać jak ćwiczy. W związku z jej podróżą na Bali na Instagramie pojawiło się sporo nowych kadrów. Większość z nich pokazuje życie na wyspie, ale jeden szczególnie zwraca uwagę na ciało aktorki

Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie, na którym widać pierwsze efekty jej obozu na Bali

Julia Wieniawa zaskakuje nie od dzisiaj. Jej obóz jogi nie należy do najtańszych, jednak gwiazda nie zamierza ukrywać, że wykorzystuje ten czas w 100 proc. Aktorka uwielbia jogę, dlatego nie jest wielkim zdziwieniem dla jej fanów, że wybrała właśnie taki rodzaj wakacji. Aktywny wypoczynek to zapewne drugie imię Wieniawy. Widać to choćby po krótkich nagraniach z Instagrama. Pojawiło się tam także pewne zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa/?hl=pl

Widać, że pośladki Wieniawy są znacznie jędrniejsze, a ciało aktorki wygląda rewelacyjnie. Joga sprzyja dziewczynie i pomaga jej odciąć się od codziennych problemów i zmęczenia związanego z pracą. Liczne projekty aktorki mnożą się z dnia na dzień, dlatego można przypuszczać, że jest ona nimi mocno obciążona. 

Julia Wieniawa uwielbia pokazywać swoich obserwatorom, jakie postępy robi w ćwiczeniach i jak zmienia się jej ciało. Nie pozostają oni jej dłużni. Pod każdym ze zdjęć pojawia się naprawdę sporo komentarzy, w których wychwalane jest zaangażowanie i pasja dziewczyny. Być może zobaczymy jeszcze więcej kadrów z egzotycznego wyjazdu Wieniawy na Bali. 

Julia Wieniawa postanowiła zmienić swoją dietę. Jak teraz je aktorka? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.