Ewa Chodakowska rezygnuje z egzotycznych wyjazdów treningowych. Powód nie powinien nikogo dziwić, ale fani nie kryją zaskoczenia

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek na polskiej scenie fitnessowej. Postanowiła jednak nieco zwolnić tempo i poświęcić się rodzinie.

Ewa Chodakowska już od dawna udziela się mediach społecznościowych i organizuje sporo treningów, także tych grupowych. Jej wyjazdy zagraniczne odmieniły życie wielu kobietom, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo przejdą do historii. Choć cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, Chodakowska zapowiedziała, że z nich rezygnuje.

Ewa Chodakowska rezygnuje z egzotycznych wyjazdów treningowych

Ewa Chodakowska zamieściła na Instagramie obszerny post, w którym wyjaśniła, że rezygnuje z organizacji wyjazdów treningowych do egzotycznych miejsc na świecie. Nagła decyzja trenerki spowodowana jest chęcią poświęcenia się rodzinie. 

 
To była sama przyjemność i tym samym w pięknym stylu żegnam na zawsze egzotyczne wyjazdy grupowe... Pora skupić się na rodzinie, która cierpliwie czekała na mnie całą dekadę. P.S. Ważne! Wyjazdy w Polsce zostają... okrojone, ale zostają

- napisała pod zdjęciem. 

Ewa Chodakowska zobowiązała się do prowadzenia czterech tygodni metamorfozy w roku. Obiecała, że wciąż będzie udzielać się w social mediach, jednak jej drogie obozy treningowe od tego momentu odchodzą do przeszłości.

Fani nie kryją swojego zaskoczenia. Pojawiło się kilka komentarzy, w których internauci zachwycają się dotychczasowymi obozami przygotowywanymi przez trenerkę. 

Było przecudownie. Ściskam i pozdrawiam was wszystkich bez wyjątku. My już w Dubaju!
Mega czas dla każdej z nas. U mnie nawet wielkie łzy szczęścia...
Coś cudownego. Pięknie, że dajesz ludziom szanse zobaczyć taki piękny kawałek świata

- komentowali pod postem. 

Jak widać, to koniec pewnej przygody w życiu trenerki. Jej zagraniczne obozy cieszyły się sporym zainteresowaniem i zawsze lista uczestniczek była wypełniona po brzegi. Jakie są kolejne plany Chodakowskiej? Z pewnością dowiemy się o nich z jej nowych postów. 

Agata Dąbrowska, inna popularna trenerka, przygotowała specjalny trening tylko dla nas:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.