Anna Dziedzic o motywacji do ćwiczeń. Instruktorka zdradza, jak dobrze się przygotować do treningów

Anna Dziedzic na swoich mediach społecznościowych udziela wielu rad swoim fanom. Trenerka fitness pokazuje przykładowe ćwiczenia. Tym razem zwraca uwagę na motywację do treningów.

Znana trenerka personalna, Anka Dziedzic, inspiruje w sieci swoimi pomysłami na treningi oraz fit przepisy. Ostatnio gwiazda postanowiła na Instagramie wyrazić swoją opinię o motywacji i przygotowaniach do treningów.

 

Anna Dziedzic opowiada o motywacji do treningów 

Każdy do treningów przygotowuje się inaczej. Ważne jest, jak podkreśla trenerka, żeby nie rzucać się od razu na głęboką wodę. Wiele osób narzuca sobie na początku zbyt intensywne tempo. Gdy nie osiągają zamierzonych świetnych wyników, załamują się i nie chcą dalej ćwiczyć. Anna Dziedzic zaznacza, że:

Do aktywności fizycznej trzeba się tak samo przygotować i podejść do niej z głową, jak do… planowania ślubu / wesela. Tylko należyte przygotowanie gwarantuje Ci nie tylko ciągłą poprawę wyników i końcowy sukces, ale przede wszystkim to, co najważniejsze na początku: brak zniechęcenia i uniknięcie spadku motywacji

- napisała w najnowszym poście na Instagramie Dziedzic.

Spadek motywacji według trenerki jest bardzo często spowodowany niewłaściwym podejściem do treningów. Nie od razu będziemy w stanie przebiec 5 kilometrów. Wszystko osiągniemy w swoim czasie, przy aktywności fizycznej ważna jest metoda małych kroczków. Z dnia na dzień nasza kondycja będzie nam pozwalać na coraz więcej. 

Anna Dziedzic dzieli się pomysłami na treningi i dietę

Na Instagramie trenerki oraz jej stronie internetowej można znaleźć dużo propozycji planów treningowych. Dziedzic chętnie pokazuje, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia, aby podnieść ich efektywność. Dodatkowo, Anna zdradza, jak komponować zdrowe i pyszne posiłki, tak aby dostarczyć odpowiednie składniki odżywcze, których potrzebuje nasz organizm przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Zdrowe odżywianie w połączeniu z dobrymi ćwiczeniami są kluczem do zdrowia i zachowania wymarzonej figury.

Jak ćwiczyć na siłowni? Zobacz trening Gosi Gałkowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.