Harry Melling jest nie do poznania. Metamorfoza gwiazdy Harry'ego Pottera robi wrażenie

Fani serii o Harrym Potterze z pewnością kojarzą kuzyna głównego bohatera, który był chłopcem lekko przy kości. Aktor wcielający się w Dudleya postanowił opowiedzieć o swojej przemianie.

Każdy wielbiciel serii o Harrym Potterze na pewno pamięta ciotkę Petunię, jej męża i syna - Dudleya. Kuzyn młodego czarodzieja był chłopcem przy kości, który uwielbiał uprzykrzać mu życie. Aktor wcielający się w rolę Dudleya postanowił opowiedzieć, jak wyglądały jego zmagania z nadwagą.

 

Harry Melling o przejściu na dietę

Aktor przeszedł długą drogę od czasów zagrania jednego z bohaterów w znanej serii filmów o młodym czarodzieju. W udzielanych wywiadach Melling przyznał, że w pewnym momencie zbyt wysoka waga zaczęła mu przeszkadzać i uniemożliwiać zagranie wielu ról - zawsze był kojarzony z postacią otyłego Dudleya. Pierwszym sygnałem, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe było rozpoczęcie nauki w szkole aktorskiej. W 2009 roku, udzielając wywiadu "The Telegraph", gwiazdor wyznał:

Zacząłem naukę w szkole teatralnej, miałem więcej obowiązków i ruchu. Właśnie wtedy zacząłem jeść bardziej rozsądnie, co spowodowało utratę kilogramów. Moja waga ze 100 kilogramów spadła do 73 kilo.

- wyznał w rozmowie Melling. 

Nadwaga Harry'ego Mellinga ograniczała mu szanse na lepsze role

Melling we wspomnianym wywiadzie przyznał: 

Mogę teraz porzucić wspomnienia z dzieciństwa o aktorstwie jednej roli i zacząć swoją karierę od nowa.

- powiedział "The Telegraph" Harry. Aktor wspominał czasy, gdy jako 15-latek grał w przedstawieniach teatralnych podrzędne role. To był wystarczający impuls, by zająć się swoim wyglądem i wreszcie pozbyć się nadwagi.

Brałem udział w przedstawieniu National Youth Theatre, gdzie grałem starszego mężczyznę. Wcześniej wcielałem się w klauny. Zdałem sobie sprawę, że jeśli chcę rozwinąć swoją karierę muszę zrzucić zbędne kilogramy.

- wyznał Harry. 

Jako dziecko uprawiałem wiele sportów, w tym taniec. A mimo wszystko przybierałem na wadze. Lubiłem jeść, gdy się nudziłem.

- wspomina w "Express" Melling. 

Jak widać, aktor stanął na wysokości zadania. Przeszedł niesamowitą metamorfozę i zrzucił zbędne kilogramy. Efekt jest zachwycający! Życzymy wielu sukcesów i nowych, interesujących ról! 

Jak zacząć trening odchudzający? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.