Trenerka Gosia Gałkowska pokazała zaawansowany trening na siłowni. Pojawiły się ćwiczenia na ramiona i barki

Gosia Gałkowska zamieściła na swoim Instagramie kolejne nagrania, na których pokazała, jak ćwiczy w wolnym czasie na siłowni. Świetnie modeluje wszystkie mięśnie i daje niezły wycisk.

Gosia Gałkowska to popularna trenerka, która opiekuje się na siłowni takimi gwiazdami, jak m.in. Karolina Pisarek czy Karolina Gilon. To dzięki niej udało im się wrócić do dobrej formy i poprawić swoją kondycję. Teraz trenerka pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni. Pojawiło się kilka na mocne barki i plecy

Trenerka Gosia Gałkowska pokazała zaawansowany trening na siłowni

Gosia Gałkowska prowadzi indywidualne konsultacje, a także często udziela się w social mediach, gdzie pokazuje, jakie ćwiczenia wykonuje najczęściej. Jest inspiracją dla wszystkich, którzy marzą o rozpoczęciu regularnych treningów, ale zupełnie nie wiedzą, jak się za to zabrać. Trenerka podpowiada i pokazuje, jak postawić pierwsze kroki na siłowni. 

Zobacz wideo

Gosia Gałkowska trenuje już od bardzo dawna. Wcześniej pokazała nawet ćwiczenia rozciągające z elementami jogi. Wszystkie proponowane przez nią zestawy ćwiczeniowe są odpowiednio przemyślane i na średnim poziomie trudności. Warto jednak pamiętać, że wszystkie intensywniejsze aktywności fizyczne warto omówić z lekarzem i nie przeciążać od razu swojego organizmu. 

Na Instagramie Gosi Gałkowskiej można znaleźć bardzo bogatą ofertę treningów. Oprócz tego trenerka jest otwarta na nowe wyzwania i nie zamyka się na żadne propozycje, także te ze strony fanów, którzy niezwykle żywo reagują na każdy nowy post czy nagranie. To dla nich kolejna porcja motywacji i energii do podjęcia walki o piękniejsze i zdrowsze ciało. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.