Karolina Pisarek jest na diecie pudełkowej. Jak wyglądają posiłki modelki?

Karolina Pisarek zyskała rozgłos, dzięki uczestnictwu w jeden z edycji "Top Model". Ostatnio postanowiła pokazać, jak wygląda jej dieta

Karolina Pisarek to jedna z uczestniczek wcześniejszych edycji popularnego telewizyjnego show "Top Model". Jako modelka, musi dbać o linię oraz przestrzegać diety. Niedawno na InstaStories pojawiły się nagrania wideo, gdzie Pisarek pokazuje posiłki na najbliższy dzień. 

Karolina Pisarek - dietaKarolina Pisarek - dieta Karolina Pisarek - Instagram

Karolina Pisarek jest na diecie

Karolina Pisarek aktywnie ćwiczy na siłowni, co jej fani mogą na bieżąco śledzić na mediach społecznościowych. Modelka postanowiła ujawnić rąbka tajemnicy i pokazać, jak wyglądają jej posiłki. W instagramowej relacji pokazała kilka przykładowych dań, które dostarcza jej katering. Na wideo możemy zauważyć pannacottę, naleśniki oraz potrawę składającą się z wielu warzyw, jajek i białego mięsa. Przy intensywnym trybie życia Karolina musi pilnować, aby spożywać właściwą liczbę kalorii i dostarczać potrzebne witaminy i minerały.

Pisarek przyznała się, że cierpi na niedoczynność tarczycy - to kolejny powód, by pilnować dobrze dobranej diety. Przy Hashimoto, spożywanie niewłaściwych produktów może powodować nadmierne zatrzymywanie wody w organizmie i tycie. Gwiazda musiała wykluczyć gluten i ograniczyć nabiał. W jej posiłkach pojawiło się dużo więcej warzyw i delikatnego, lekkostrawnego mięsa. Pisarek może posłużyć za przykład wielu dziewczynom, które walczą z chorobą - zmiana diety może przyczynić się do zdecydowanie lepszego samopoczucia. 

Karolina Pisarek trenuje na siłowni

Modelka, aby zachować wysportowaną sylwetkę i dobrą kondycję chodzi na siłownię. Jej treningu pilnuje Gosia Gałkowska, która jest popularną wśród gwiazd trenerką personalną. Na zajęciach Pisarek widać, że wykonywane przez nią ćwiczenia obejmują wszystkie partie mięśni. Warto zwrócić uwagę, że gwiazda zawsze pamięta o rozciąganiu - przed i po treningach. 

Jak wygląda plan treningowy Karoliny Pisarek? Zobacz wideo: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.