Wiemy, jak wygląda grecki apartament Ewy Chodakowskiej. Nie zabrakło kilku ciekawych szczegółów, a wystrój robi wrażenie

Ewa Chodakowska przez połowę roku mieszka i pracuje w Polsce, a pozostały czas spędza w swojej greckiej posiadłości. Od czasu do czasu na Instagramie przemyca kadry, na których widać wnętrze jej mieszkania.

W lipcu tego roku Ewa Chodakowska wraz ze swoim mężem kupiła mieszkanie w Grecji. Trenerka w końcu spełniła swoje marzenie i od razu się tym pochwaliła na Instagramie, publikując obszerny post. Teraz poznaliśmy kilka kadrów z nowej posiadłości gwiazdy. Jest urządzona w przepięknym stylu. 

Ewa Chodakowska pokazała wnętrze swojego greckiego apartamentu

Ewa Chodakowska od bardzo dawna marzyła o swoim własnym miejscu w Atenach. To było jedno ze wspólnych marzeń jej i jej męża, które dopiero teraz się spełniło. 

 
W sezonie letnim regularnie wracając z plaży, wzdychaliśmy do najpiękniejszej dzielnicy Aten - sąsiadującej z okolicą, w której mieszkaliśmy - ze słowami kiedyś tu kupimy mieszkanie. (...) 8 miesięcy temu zaświeciły się nam oczy. Na rynku nieruchomości pojawiła się oferta w naszym wymarzonym miejscu. Ile było zachodu... Po długich bataliach mamy to. Nasz pierwszy wspólny cel. Nasz spełniony sen. Nasze miejsce na ziemi

- napisała na Instagramie pod jednym ze zdjęć. 

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska https://www.instagram.com/chodakowskaewa/?hl=pl

Chodakowska odebrała klucze do mieszkania i już zdążyła się w nim urządzić. Apartament jest niezwykle jasny i przestronny. Według doniesień "Faktu", miał kosztować Chodakowską milion euro, czyli ponad cztery miliony złotych. Cały metraż tego pięknego i jasnego mieszkania liczy sobie 100 metrów kwadratowych. 

Ewa chodakowskaEwa chodakowska https://www.instagram.com/chodakowskaewa/?hl=pl

Apartament charakteryzuje się dużymi przestrzeniami, które powstały głównie na skutek wyburzenia kilku ścian i urządzenia pokoi na nowo, według pomysłu trenerki. W mieszkaniu, obowiązkowo, pojawiła się także świetnie wyposażona siłownia. Znajduje się tam także sporo luster, które jeszcze powiększają optycznie wnętrze.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska https://www.instagram.com/chodakowskaewa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.