Anna Dziecic pokazuje, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na mięśnie brzucha

Anna Dziedzic to popularna trenerka personalna, która posiada własną platformę treningową, gdzie pokazuje autorskie treningi. Jak wyglądają ćwiczenia na piękny brzuch w jej wykonaniu?

Anna Dziedzic jest znana w sieci dzięki swoim dietetycznym przepisom oraz planom treningowym.  Instagram gwiazdy śledzi blisko 80 tysięcy osób, a liczba ta wciąż rośnie. Ostatnio trenerka zamieściła nagranie, na którym pokazuje, jak prawidłowo wykonać popularne ćwiczenie na mięśnie brzucha, by przyniosło najlepsze efekty. 

 

Anna Dziedzic pokazuje, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na piękny brzuch

Na zamieszczonym wideo można zobaczyć, jak wykonać rowerek podczas leżenia na plecach w taki sposób, aby zaangażować wszystkie mięśnie brzucha, również te skośne. 

Przy tym ćwiczeniu pracuje cały brzuch, pod warunkiem, że plecy doklejone są do maty. Jeśli dołożysz ręce, zaangażujesz skosy (...) Pamiętaj, lepiej zrobić 4 powtórzenia poprawnie niż 10 z błędem

- tłumaczy trenerka, tym samym zwracając uwagę na popularny wśród trenujących samodzielnie błąd, polegający na unoszeniu pleców przy zaprezentowanym ćwiczeniu. Obserwatorzy Dziedzic dziękują trenerce za cenną wskazówkę, dzięki której ich ćwiczenia będą teraz zdecydowanie bardziej efektywne: 

Robiłam dzisiaj! Jest power!
Twoje rady-porady są bezcenne. Dzięki Aniu!

- czytamy w komentarzach na Instagramie pod zamieszczonym wideo.

Anna Dziedzic dzieli się poradami dietetycznymi

Zarówno na Instagramie, jak i oficjalnej stronie trenerki fitness można znaleźć mnóstwo przepisów, które dostarczą energii potrzebnej przy aktywnym trybie życia. Anna dzieli się przepisami na śniadania, dania obiadowe oraz zdrowe słodkości. Często podkreśla, że zdrowe odżywianie wpływa nie tylko na naszą sylwetkę, lecz także na samopoczucie. Spożywanie zdrowych posiłków sprawia, że nie czujemy wyrzutów sumienia - wiemy, że dostarczyliśmy odpowiednią porcję witamin, a nie puste kalorie i konserwanty.

Jak trenować barki? Zobacz ćwiczenia w wykonaniu trenerki Agaty Hincyngier:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.