Julia Wieniawa jest na obozie jogi na Bali. Sprawdziliśmy, ile kosztuje taka przyjemność. Cena robi wrażenie

Julia Wieniawa wyjechała na Bali. Nie ma jednak mowy o beztroskich wakacjach, bo gwiazda będzie tam trenować jogę.

Julia Wieniawa wybrała się na obóz jogi na Bali. Nie jest tajemnicą, że gwiazda już od dawna jest wielką fanką tej formy aktywności, a na profilu na Instagramie chętnie chwali się treningami. Teraz Julia Wieniawa pokazała pierwsze zdjęcia z obozu. Co ciekawe, nie jest tam sama! 

Julia Wieniawa jest na obozie jogi na Bali

Julia Wieniawa od dawna pokazuje w mediach społecznościowych, jak trenuje i co je. Jej dieta jest mało kaloryczna, a ćwiczenia urozmaicone. Najchętniej ćwiczy na siłowni pod czujnym okiem trenera Gauera lub rozciąga się, wykonując pozy typowe dla jogi. Teraz postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego zdecydowała się na obóz jogi na Bali. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Okazało się, że na obozie będzie miała szansę rozciągać się i odprężać razem z Anną Markowską. To uczestniczka poprzedniej edycji programu "Top Model", którą widzowie pokochali za naturalność i piękno. Dziewczyny wyglądają na zadowolone i podekscytowane, czekającymi je zajęciami.

julia wieniawajulia wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa/?hl=pl

Julia Wieniawa regularnie trenuje i można powiedzieć, że joga to jej drugie imię. Uwielbia pokazywać swoim obserwatorom, jak rozciąga się zarówno w domu, jak i na siłowni. Jej forma jest naprawdę imponująca, a fanki zazdroszczą jej tak wysportowanego ciała. 20-letnia gwiazda nie ukrywa także, że to jedno z jej pozytywnych uzależnień - nie wyobraża sobie bowiem dnia bez intensywnego treningu. 

Ile kosztuje obóz jogi na Bali?

Sprawdziliśmy także, ile Julia Wieniawa mogła zapłacić za obóz jogi. Ceny zaczynają się od 2500-2750 złotych za sam przelot na wyspę. Obóz obejmuje czternaście dni jogi, lekkiego zwiedzania i odpoczynku. W cenie zazwyczaj zawarte są same śniadania i jedna, powitalna kolacja. Ten czas można podzielić na 10 godzin samej jogi i około 15 godzin zajęć z trenerem osobistym. Za zajęcia należy doliczyć koszt 1350 euro  (czyli ok. 5778 złotych) za jedną osobę. 

Julia Wieniawa na wakacjach: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.