Izabella Krzan została zapytana o swój trening. Odpowiedziała na komentarz fana i nie zostawiła żadnych niedomówień

Izabella Krzan zamieszcza na Instagramie sporo zdjęć, na których pokazuje swoją idealną sylwetkę. Wielu jej fanów zastanawiało się nad tym, czy była Miss Polonia regularnie ćwiczy. Teraz wszystko stało się jasne.

Izabella Krzan może pochwalić się nienaganną sylwetką. Chętnie pozuje także w bikini. Wielu może sądzić, że znaczący jest tutaj wpływ dobrych genów modelki, jednak nie jest to do końca prawda. Jeden z jej obserwatorów zdecydował się wprost zapytać, jakie ćwiczenia wykonuje Iza, by mieć takie właśnie ciało. Zdecydowała się odpowiedzieć. 

Izabella Krzan została zapytana o swój trening

Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tamtego czasu próbuje swoich sił jako prowadząca, stała się gwiazdą TVP. Pojawia się w programie "Koło fortuny" oraz prowadzi różne muzyczne imprezy. Nie zaprzestała jednak swojej kariery jako modelka. Wciąż żywo udziela się mediach społecznościowych i pokazuje swoje życie od kulis. 

 
Masz bardzo zgrabną sylwetkę. Powiedz lepiej, co ćwiczysz, kiedy, ile czasu?

- takie pytanie zadał jeden z fanów Krzan. 

Modelka zdecydowała się od razu odpowiedzieć na komentarz, a jej odpowiedź nie zostawiła żadnych niedomówień. 

To zależy od pory roku. Jeśli już ćwiczę, to siłownia i ćwiczenia z ciężarami 

- napisała. 

Prezenterka ma aż 183 cm wzrostu i wymiary, których pozazdrościłaby jej niejedna modelka: 88-64-95. Niestety nie wiemy, jak wygląda obecny plan treningowy Izabelli, ale z pewnością przynosi pożądane efekty. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia w dalszej karierze i czekać na więcej zdjęć. 

 Anna Skura pokazała swój trening jogi z córką:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA