Anna Skura trenuje jogę z córką. Na nagraniu widać, jak rzeczywistość mija się z oczekiwaniami. Efekt przezabawny

Anna Skura pokazała nagranie, na którym widać, jak trenuje jogę z małą córką. Zamieszczone wideo bawi do łez, a jego przekaz zrozumie niejedna mama.

Anna Skura to popularna influencerka, która chętnie pokazuje swoje prywatne życie na Instagramie. Jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciem, które ukazało jej ciało bezpośrednio po narodzinach pierwszej córki. Teraz natomiast zdecydowała się podzielić treningiem jogi z fanami. W wykonaniu influencerki jest on dodatkowo zabawny, ponieważ pokazuje, jak wyglądają jej oczekiwania i rzeczywistość przy ćwiczeniach wykonywanych z dzieckiem

Anna Skura trenuje jogę z córką

Anna Skura tuż po narodzinach pierwszego dziecka chciała wrócić do formy. Poczyniła w tym celu odpowiednie kroki i już kilka miesięcy po porodzie mogła pochwalić się naprawdę piękną sylwetką. 

Zobacz wideo

Influencerka niejednokrotnie podkreślała, jak ważna była i jest dla niej odpowiednia kondycja oraz forma. Regularny trening i dobrze zbilansowana dieta sprawiły cuda. Kobieta szybko straciła zbędne kilogramy i wygląda teraz świetnie. 

Nie potrzebujecie sprzętów w domu, wystarczy mata/ręcznik + dobre chęci i butelki z wodą. Możecie to nazywać kultem ciała, ja wolę „w zdrowym ciele zdrowy i szczęśliwy duch

- zdradziła kiedyś. 

 

Anna Skura wciąż udowadnia, że kobiece ciało potrafi zmieniać się w swoim czasie i nie powinno się go w jakikolwiek sposób regulować. Głośno zrobiło się także o jej treningu z wykorzystaniem jedynie butelki napełnionej wodą. Wiele kobiet może czerpać z niej przykład i motywować się treściami, które zamieszcza w sieci. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.