Joanna Jabłczyńska zachęca do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Gwiazda używa nietypowego przyrządu treningowego

Joanna Jabłczyńska chętnie trenuje na świeżym powietrzu i wykorzystuje do tego Space Stretch. W jaki sposób ćwiczy z tym nietypowym sprzętem?

Joanna Jabłczyńska to polska aktorka, która zdobyła popularność i sympatię widzów rolą Marty w serialu "Na Wspólnej". Gwiazda jest doskonałym przykładem, że da się pogodzić życie zawodowe z wychowaniem dzieci oraz ze znalezieniem czasu dla siebie. Aktorka od lat zachwyca wysportowaną figurą. Ostatnio na Instagramie postanowiła zdradzić swój nowy sposób na udany trening z wykorzystaniem dość nietypowego przyrządu do ćwiczeń.

Zobacz wideo

Joanna Jabłczyńska ćwiczy z wykorzystaniem Space Stretch 

W relacji na Instastories aktorka opisała dokładnie, w jaki sposób działa wspomniany przyrząd treningowy. Choć wygląda dość niepozornie, jego użycie naprawdę wymaga dużo siły. Space Stretch wyglądem przypomina łańcuch, zajmuje niewiele miejsca i mało waży. Warto wspomnieć, że przyrząd jest wykorzystywany do treningów... w kosmosie! Podobny ekwipunek można znaleźć na siłowni znajdującej się na stacji kosmicznej. Gwiazda zachwala rozmiary produktu - może zabrać go ze sobą wszędzie, co przydaje się zwłaszcza podczas urlopów, gdzie nie mamy możliwości skorzystania z siłowni. Dzięki swojej budowie Space Stretch nadaje się do ćwiczeń dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych. W zależności od tego, za które "oczka" przyrządu złapiemy, mamy różne obciążenie.

Można zrobić godzinny trening na wszystkie partie mięśni i porządnie się zmęczyć

- zapewnia Jabłczyńska.

W dalszej części wideo aktorka przedstawia swoje ulubione treningi z wykorzystaniem Space Stretcha, które obserwatorzy znajdą na platformie Youtube. Gwiazda zachwala, że przy wykorzystaniu tak niepozornego przyrządu można przeprowadzić naprawdę efektywne zajęcia. 

Joanna Jabłczyńska prowadzi aktywny tryb życia

Gwiazda słynie z zamiłowania do sportów. Jednym z jej hobby jest jazda na rowerze. Aktorka zdrowo się również odżywia - od kilku lat jest na diecie roślinnej, ale od czasu do czasu dopuszcza spożywanie mięsa, jajek lub owoców morza.

Trenerka fitness pokazała, jak dba o sylwetkę. Zobacz trening Dagmary Wawrzyniak: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.