Dagmara Wawrzyniak pokazała intensywny trening całego ciała. Rozpisała krok po kroku, co robić, by poprawić swoją sylwetkę

Dagmara Wawrzyniak, popularna trenerka na Instagramie, pokazała swój autorski trening. Jej cardiomasakra obejmuje ćwiczenia na całe ciało i potrafi dać niezły wycisk.

Dagmara Wawrzyniak zebrała na Instagramie około 65 tysięcy fanów, a ta liczba wciąż rośnie. Głównie ze względu na jakościowe i profesjonalne treści zamieszczane przez trenerkę na jej profilu. Znaleźć tam można między innymi gotowe przepisy na ćwiczenia na wszystkie partie ciała lub inspirujące treści, motywujące do dalszej walki o lepszą sylwetkę. 

Dagmara Wawrzyniak przedstawiła intensywny trening całego ciała

Dagmara Wawrzyniak nazywa swoje treningi wiele mówiącą nazwą "cardiomasakra". Jest to jej autorski pomysł, który ma na celu zmobilizować odbiorczynie do regularnych ćwiczeń i zdrowszego trybu życia. Dlatego na Instagramie dzieli się z nimi gotowymi treningami na nogi, brzuch, czy ręce. 

Zobacz wideo

Treningi te cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony obserwatorek trenerki. Jest to jeden z powodów, dla których Wawrzyniak wciąż publikuje coraz to nowsze nagrania z ćwiczeniami. 

Wróciłam też do kontrolowania kaloryczności diety, bo przez ostatnie dwa tygodnie myślę, że spokojnie wpadało ich z 3 tysiące dziennie lekką ręką (wersja optymistyczna?). Wakacje są jednak przede wszystkim od tego, aby odpocząć zarówno fizycznie, jak i psychicznie

- napisała pod jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie. 

Cardiomasakra w wykonaniu Dagmary Wawrzyniak to gotowa inspiracja dla wszystkich kobiet, które pragną zadbać o swoją sylwetkę. Kobieta niezwykle racjonalnie podchodzi do kwestii zarówno żywienia, jak i treningów. Być może w przyszłości pokaże kolejne ćwiczenia? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.