Karolina Gilon ćwiczy boks. Miała dłuższą przerwę w treningach. "Dziś pierwszy raz po 3 miesiącach!"

Karolina Gilon pochwaliła się powrotem na ring. Pokazała nagrania, na których widać, jak trenuje boks i jest szczęśliwa, że wróciła do sportu po trzech miesiącach.

Karolina Gilon, uczestniczka show "Top Model", od dawna dba o swoją sylwetkę poprzez ćwiczenia i dietę. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia lub nagrania, na których widać, jak trenuje, by nie wyjść z formy. Ostatnio zamieściła wideo, na którym razem z Antonim Chmielewskim, zawodnikiem MMA, i trenerką Gosią Gałkowską odbyła mocno zapomniany już trening boksu. Nie ćwiczyła go od dobrych trzech miesięcy. 

Karolina Gilon pokazała, jak trenuje boks po przerwie 

Karolina Gilon w swoim życiu próbowała już wielu sportów, jednak - jak widać - boks upodobała sobie szczególnie. Nic dziwnego, że po takiej przerwie cieszy się z ponownych treningów. Ćwiczenia wykonała pod okiem doświadczonego trenera MMA, który dzielnie znosił wszystkie "kopniaki" dziewczyny. 

Zobacz wideo

Podczas udziału w "Top Model" Karolina Gilon przyznała się do swoich problemów z wagą. Aby zrzucić zbędne kilogramy, przed i w trakcie programu musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz przejść na dietę - niestety sam trening na siłowni nie wystarczył. Jak widać, oddała się w ręce różnych specjalistów i osiągnęła upragniony cel. 

Dziś pierwszy raz po 3 miesiącach!

- napisała przy jednej z relacji z treningu. 

Dziewczyna znacznie schudła i wygląda naprawdę rewelacyjnie. Ta zmiana korzystnie wpłynęła także na jej formę i ogólne zdrowie. Czekamy więc na kolejne nagrania z treningów modelki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.