Ranking Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Kto zajął pierwsze miejsce?

Magazyn Forbes opublikował Ranking Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Zobaczcie, kto znalazł się na pierwszym miejscu!

W Internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji i motywacji do działań. W wirtualnej przestrzeni działa naprawdę dużo kobiet, które dla wielu obserwatorek stają się idolkami i mentorkami. W tegorocznym Rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu pojawiły się dobrze znane nazwiska osób, które promują zdrowy i aktywny tryb życia. Komu udało się zdobyć pierwsze miejsce?

 

Trzy najbardziej wpływowe kobiety polskiego internetu

Ranking ma na celu przedstawienie 100 znanych kobiet polskiego show-biznesu, które aktywnie działają w sieci. W zestawieniu znalazły się piosenkarki, aktorki, blogerki oraz trenerki fitness, które pociągają za sobą miliony fanów i obserwatorów na portalach społecznościowych. Na podium znalazły się:

  1. Anna Lewandowska
  2. Ewa Chodakowska 
  3. Maffashion (Julia Kuczyńska)

Polskie influencerki działają w sieci

Internet stał się miejscem chętnie wykorzystywanym do biznesu, a media społecznościowe pozwoliły na szybki, bezpośredni i wzbudzający zaufanie kontakt z odbiorcami. Zwyciężczynie rankingu aktywnie działają również poza siecią, starając się utrzymać jak najlepsze relacje ze swoimi fanami.

Kobiety, które działają w sieci, chętnie spotykają się na żywo, dzieląc się swoim doświadczeniem i z przyjemnością wzajemnie się inspirują. Jak widać, kobiety potrzebują takich spotkań, ponieważ w całej Polsce od lat odbywają się różne pozytywne kobiece inicjatywy, jak również lokalne spotkania twórców internetowych, w których także uczestniczą głównie kobiety. Festiwal Kobiet Internetu skupi wszystkie te inicjatywy na jednym wydarzeniu

- powiedziała Anna Zając w rozmowie z magazynem "Forbes", pomysłodawczyni i jedna z założycielek Festiwalu Kobiet Internetu. 

Już 23 i 24 listopada tego roku w Gdańsku będzie miał miejsce Festiwal Kobiet Internetu w Europejskim Centrum Solidarności. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Szczere rozmowy z gwiazdą. Zobacz wywiad z Anną Lewandowską: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.