Joanna Ruda Lazer pochwaliła się szczupłą figurą. "Czasami jestem na siłowni dwa razy dziennie"

Joanna Ruda Lazer, wokalistka Red Lips, może pochwalić się naprawdę świetną sylwetką. Na Instagramie pokazała wersję przed wejściem na scenę i bezpośrednio po koncercie.

Joanna Ruda Lazer to wokalistka popularnego zespołu rockowego, Red Lips. Wokalistka może pochwalić się świetną figurą, o którą regularnie dba. Artystka zamieściła zdjęcie sprzed koncertu i bezpośrednio po nim. Widać różnicę przede wszystkim w jej stroju, ale fani zwrócili uwagę na jeszcze jeden szczegół w wyglądzie Rudej. 

Joanna Ruda Lazer pokazała zdjęcie bardzo szczupłej sylwetki

Joanna Ruda Lazer dba o swoje ciało, wybiera zbilansowaną dietę i regularnie ćwiczy. Jest maniaczką sportową i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć zza kulis, a także z życia prywatnego. Na wielu z nich widać jej nienaganną figurę. 

 

Wokalistka zdradziła także, jak często uczęszcza na siłownię

Ej ty to pewnie codziennie na siłce, hmm?

- zapytała Rudą jedna z fanek. Ta postanowiła od razu odpowiedzieć. 

Czasami dwa razy dziennie

- napisała. 

Do niedawna nie wyobrażałam sobie życia bez mięsa, ale dopiero całkiem niedawno odkryłam ciecierzycę, która mi bardzo smakuje, dostarcza niezbędne białko i można z niej w ekspresowym tempie wyczarować smaczne dania. Kocham warzywa. Lubię między posiłkami podjadać surowy kalafior, marchewkę czy zielone ogórki, przez co coraz rzadziej sięgam po mięso

- wyznała w rozmowie.

Jak widać, Ruda z Red Lips jest świadoma swojego ciała i uwielbia o nie dbać. Do tego chętnie rzuca sobie nowe wyzwania na sali treningowej. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać kolejnych zdjęć i być może ćwiczeń wykonywanych przez artystkę. 

Karolina Gilon ćwiczy pod okiem trenerki Gałkowskiej. Wykonuje dość nietypowe ćwiczenia:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.