Anna Karczmarczyk na treningu MMA. Fani pytają: "Fame MMA?". Odpowiedziała

Anna Karczmarczyk to aktorka młodego pokolenia, którą znamy z takich produkcji jak "Galerianki", "Pitbull", czy "Fighter". Czy ten ostatni film zainspirował ją do trenowania sztuk walki?

Wiele polskich gwiazd coraz chętniej decyduje się na różne sztuki walki, głównie po to, by właśnie w taki sposób dbać o swoją formę i szczupłą sylwetkę. Do fanek boksu zalicza się Sylwię Nowak czy Karolinę Gilon. Z kolei na treningach MMA siódme poty wylewa Ewelina Lisowska. Na Instagramie aktorki Anny Karczmarczyk również można zauważyć, że trening na macie nie jest dla niej niczym obcym. 

Anna Karczmarczyk w Fame MMA? 

Odkąd MMA w Polsce stało się bardzo popularne, co jakiś czas pojawiają się nowe federacje, które do walk kontraktują nie tylko zawodowców, a np. gwiazdy internetu czy show-biznesu. Niekoniecznie się to wszystkim podoba, ale jak wiadomo, to jest biznes. Fame MMA, choć krytykowane przez niektórych, ma się naprawdę dobrze, bo do tej pory odbyło się pięć gal i nie jest tajemnicą, że szykuje się już kolejna. 

Jeden z fanów, który zauważył, że Anna Karczmarczyk wrzuciła na Instagram zdjęcie z siłowni KSW Cross Fight Gym, zapytał, czy aktorka przygotowuje się do Fame MMA. Jej odpowiedź wcale nas nie zaskoczyła. 

W życiu

- odpisała Karczamrczyk. 

 

Okazuje się jednak, że siłownia KSW jest popularnym miejscem wśród gwiazd z polskiego show-biznesu. Kogo jeszcze możemy tam spotkać? 

Gwiazdy, które trenują w KSW Cross fight gym 

To miejsce jest bardzo popularne wśród polskich gwiazd. Co więcej, w tym miejscu można spotkać naprawdę znane nazwiska, chociażby takie, jak Eryk Lubos czy Aleksandra Popławska. 

Poza nimi nad swoją sylwetką pracują tam: Ewelina Lisowska, Anna Lucińska, Anna Karczmarczyk, Marcelina Zawadzka, Marek Kalita, Tatiana Mindewicz-Puacz, Janusz Chabior czy Basia Hetmańska, znana jako Candy Girl. 

Jak widać, nie tylko zawodnicy MMA uwielbiają takie miejsca. 

Zobacz też, jak wpleść sztuki walki do codziennego treningu. To naprawdę proste i pozwoli ci spalić maksymalnie dużo kalorii. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.