Adam Nergal Darski pokazał, co trenuje na siłowni. To ćwiczenie nie jest łatwe, a on jeszcze podniósł sobie poprzeczkę

Adam Nergal już od dłuższego czasu intesywnie trenuje na siłowni. Tym razem pochwalił się, jak wykonuje popularną deskę. Dołożył do niej nawet dodatkowe obciążenie.

Odkąd Adam Nergal Darski wygrał z poważną chorobą, korzysta z życia i bardzo intensywnie dba o swoją kondycję oraz ciało. Ćwiczy na siłowni, a także w domowym zaciszu. Teraz na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym widać jak wykonuje popularne ćwiczenie plank, czyli tak zwaną deskę. Muzyk dołożył do niej także dodatkowe obciążenie. 

Adam Nergal Darski wykonuje "deskę" z obciążeniem

Adam Nergal Darski nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje swoich obserwatorów. Tym razem zamieścił zdjęcie, na którym widać jak ćwiczy. Postawił sobie poprzeczkę dość wysoko - sama "deska" nie jest prostym ćwiczeniem, a co dopiero z dodatkowym obciążeniem. Jak widać, muzyk pozostaje niewzruszony i dzielnie wykonuje zaplanowany trening. 

 

Adam Nergal Darski pokazuje także, że uwielbia ćwiczyć jogę. Nie da się ukryć, że muzyk jest bardzo aktywny fizycznie - zarówno na scenie, w czasie koncertów, jak i w życiu prywatnym. Ze zdjęć zamieszczanych na Instagramie wynika, że zwyczajnie nie znosi nudy i stara się wykorzystywać życie maksymalnie. 

Ćwiczenie deski (plank) przynosi szybkie i niesamowite efekty wizualne z tego względu, że do pracy zostaje zaangażowanych wiele partii mięśniowych – mięśnie brzucha, pleców, ramion oraz nóg. To ćwiczenie jest świetnym odpowiednikiem zwykłych, uniwersalnych zestawów ćwiczeniowych. Jak widać, Nergal podchodzi do treningów z pomysłem i nie brak mu zapału do rzucania sobie nowych wyzwań. 

Gosia Gałkowska pokazała przykładowy trening. Jej obserwatorki były zachwycone: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA