Kasia Dziurska pokazała trening na mocne plecy. Fanki są zachwycone, a samo ćwiczenie nie trwa dłużej niż 10 minut

Kasia Dziurska pokazała trening na mocne plecy, o który prosiły ją fanki. Ćwiczenia są proste i można je wykonać również w domu.

Kasia Dziurska zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia i nagrania, na których pokazuje nowe treningi oraz ćwiczenia na poszczególne partie ciała, w tym na mięśnie brzucha. Zamieszczane przez nią materiały cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony fanek. Cenią one przede wszystkim jakość prezentowanych treści i zaangażowanie samej Dziurskiej. 

Kasia Dziurska pokazała trening na mocne plecy

Kasia Dziurska chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami pomysłami na nowe i ciekawe ćwiczenia. Nie ma mowy tutaj o nudzie, ani o nieprzyjemnej rutynie. Treningi pokazywane przez trenerkę są rzeczowe i profesjonalne. Tym razem instruktorka fitness zaprezentowała interesujący trening na silne plecy. 

Zobacz wideo

Na nagraniu widać, jak Dziurska solidnie podchodzi do wykonywanych ćwiczeń, a zmęczenie wypisane ma na twarzy. Trening nie trwa więcej niż 10 minut, więc z powodzeniem można wykonać go także wieczorem w domu. 

Zasady: w 1 serii wykonuj ćwiczenia jedno po drugim, każde po 30 sekund, w 2 serii wydłuż czas każdego ćwiczenia do 45 sekund, w 3 serii hardcore robimy po 1 minutę każdego ćwiczenia

- napisała pod zamieszczonym postem. 

Zestaw treningowy składa się w sumie z dwóch serii, które nie są przesadnie długie. Nawet początkujące osoby będą w stanie wykonać je w swoim tempie. Trenerka nie mówi nic o odstępie czasowym pomiędzy nimi, dlatego z powodzeniem można go wydłużyć. 

Kasia Dziurska brała udział w programie "Dance, dance, dance". Zyskała sympatię zarówno widzów, jak i jurorów programu. Zdolnościami tanecznymi Kasi i Emila, jej partnera, była zachwycona sama Ewa Chodakowska, która im wiernie kibicowała. Ostatecznie para zajęła trzecie miejsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.