Trenerka Agata Hincyngier pokazała prosty trening brzucha. Nie zajmuje więcej niż 15 minut i przynosi efekty

Trenerka Agata Hincyngier pokazała na swoim Instagramie kolejny prosty trening na mięśnie brzucha. Wykonać go można w kilkanaście minut, nawet w domu.

Agata Hincyngier to trenerka personalna, która lubi na swoim instagramowym koncie pokazywać ciekawe zestawy treningowe, które są proste, szybkie i można je wykonać w domowym zaciszu. Wcześniej podzieliła się treningiem na mocne barki. Jej obserwatorki bacznie śledzą wszystkie jej wpisy. 

Trenerka Agata Hincyngier pokazała prosty trening brzucha

Agata Hincyngier to jedna z instagramowych trenerek, która zebrała wokół siebie szerokie grono fanek. Obserwuje ją ponad 284 tysiące użytkowników. Dziewczyna lubi dzielić się z nimi swoimi pomysłami na gotowe ćwiczenia i chętnie pomaga w doborze odpowiednich zestawów treningowych.

 

Jak widać na nagraniu, trening nie jest skomplikowany i można go wykonać na zwykłej macie w domu. Nie potrzeba do niego także żadnych dodatkowych przyrządów. Wystarczy motywacja, samozaparcie i odrobina wolnej przestrzeni. 

W tym zestawie treningowym pojawiły się dobrze znane i lubiane przez kobiety ćwiczenia. Ćwiczenia wykonywane na plecach pozwalają pobudzić wszystkie mięśnie do pracy, a dodatkowo odciążyć kręgosłup. Być może trenerka pokaże więcej sprawdzonych i prostych treningów? 

Tak ćwiczy Anna Dereszowska. Aktorka ma wiele motywacji i silnej woli: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.