Monika Goździalska zdradziła swój plan treningowy. Modelka ma dokładnie rozpisany jadłospis. Wiemy, co ćwiczy, by tak wyglądać

Monika Goździalska to modelka, która zdobyła też tytuł pierwszej wicemiss w wyborach Mrs. World w 2011 roku. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie pojawia się coraz więcej obserwatorów. Zdradziła, jak wygląda jej plan treningowy i żywieniowy.

Monika Goździalska może pochwalić się pięknym ciałem. Modelka regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Dziewczyna skończyła w tym roku 32 lata i jak podkreśla, nie należy do osób szczególnie rozrywkowych. Lubi wyskoczyć na miasto, dobrze zjeść - co często widoczne jest na jej Instagramie, a potem wrócić do domu. Żywieniowe grzeszki nie są obce modelce, jednak na co dzień trzyma się swoich postanowień i mocno przestrzega diety. 

Monika Goździalska zdradziła swój plan treningowy

Monika Goździalska jest częstą bywalczynią siłowni. Najczęściej wykonuje przysiady ze sztangą, martwy ciąg na prostych nogach, unoszenie miednicy leżąc, plank, czyli tzw. deska, hip thrust, wykroki chodzone z obciążeniem, unoszenie nóg w zwisie, ćwiczenia korekcyjne. Jej treningi bogate są w ćwiczenia typowo siłowe, ale nie braknie również tych nieco bardziej relaksacyjnych. 

 

Obecnie modelka spożywa do 2200 kalorii dziennie. Dzięki diecie pudełkowej, łatwiej jest jej kontrolować spożywane posiłki i zachowuje umiar i różnorodność jedzenia. Monika jest także osobą, która kocha jeść, więc od czasu do czasu pozwala sobie na małe grzechy - słodkości, burgery.

Od zawsze lubiłam ruch, jeździłam na nartach, na snowboardzie, na koniach. Trudniej było z siłownią, nigdy nie mogłam się zmobilizować, a jednak przyszedł ten czas, kiedy jestem szczęśliwa sama ze sobą i uwielbiam swoje ciało, które zmienia się każdego dnia

- zdradziła nam Goździalska. 

Modelka przyznała także, że sama potrafi być dla siebie motywacją. Pomagają jej także słowa uznania, wsparcia, zwykły uśmiech. 

Trening pośladków może przynieść świetne efekty. Oto przykładowy jego plan:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.