Anna Dereszowska aktywnie ćwiczy na siłowni pod okiem trenerki personalnej i motywuje do treningów

Anna Dereszowska rzuciła się w wir ćwiczeń. Aktorka uczęszcza na treningi z instruktorką, którą chwali wiele polskch gwiazd

Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, a prywatnie mamą dwójki dzieci. Gwiazda nie ukrywa, że w natłoku obowiązków udaje jej się znaleźć czas na regularne ćwiczenia razem z trenerką fitness, Gosią Gałkowską, która prowadzi treningi wielu polskich gwiazd. Widać, że wspólne ćwiczenia dają efekty, bo Dereszowska zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką i zaraża pozytywną energią.

 

Anna Dereszowska ćwiczy razem z trenerką personalną

Aktorka złapała sportowego bakcyla i systematycznie wrzuca posty na Instagrama, które dotyczą kolejnych treningów. Gwiazda zachęca swoich obserwatorów, aby mimo chandry oraz zmęczenia ćwiczyć i dbać o swoją kondycję. Ostatnio ulubioną formą aktywności Dereszowskiej są zajęcia na siłowni. Plan treningowy dla aktorki układa Gosia Gałkowska - znana trenerka fitness, z którą współpracują też m.in. byłe uczestniczki "Top Model" Karolina Gilon oraz Karolina Pisarek. 

Fenomenalnie.
No brawo! Jest moc!

- obserwatorzy Anny dopingują ulubioną aktorkę i piszą pozytywne komentarze pod najnowszym zdjęciem.

Coraz szczuplejsza sylwetka Anny Dereszowskiej

Teraz gwiazda może pochwalić się lepszą kondycją, niż wiele młodszych koleżanek. Aktywne i regularne zajęcia na siłowni przynoszą świetne efekty. Jak wyglądają jej zajęcia? Obserwując relacje na Instagramie aktorki, można zobaczyć, jak ćwiczy z wykorzystaniem ciężarków, piłek lekarskich, czasem sztang. Po zamieszczanych materiałach wideo można stwierdzić, że jej treningi nie należą do najlżejszych. Aktorka daje jednak z siebie wszystko. Dodatkową motywację do treningów z pewnością przynosi wkład instruktorki, która zawsze podczas zajęć mobilizuje i pilnuje swoich podopiecznych. 

Widać, że aktywne treningi weszły Dereszowskiej w nawyk. Gwiazda wygląda na naprawdę szczęśliwą - w końcu ćwiczenia to kolejna porcja endorfin. Trzymamy kciuki za utrzymanie tempa i czekamy na relacje wideo z zajęć!

Gwiazdy uwielbiają zajęcia na siłowni. Tak ćwiczy Anna Dereszowska: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.