Simon Cowell schudł na diecie wegańskiej. To dzięki synowi stracił 10 kilogramów i wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Simon Cowell to jeden z bardziej znanych jurorów programów rozrywkowych. Sędziował między innymi w " Britain's Got Talent" czy "X Factor". Ostatnio mężczyzna sporo schudł. Swój sukces zawdzięcza diecie wegańskiej i zwiększonej ilości ćwiczeń.

Simon Cowell to angielski łowca talentów, który zasłynął między innymi swoim ciętym językiem i nieoczywistym poczuciem humoru. Juror programów rozrywkowych od dawna zmagał się z nadprogramowymi kilogramami, które szczególnie widoczne były w okolicach brzucha i twarzy. Wszystko jednak zmieniło się w momencie, gdy pięcioletni syn Cowella uświadomił mu, że mężczyzna potrzebuje być teraz sprawniejszy niż kiedykolwiek. 

Simon Cowell schudł dzięki diecie wegańskiej

Simon Cowell postanowił przejść na dietę wegańską. Juror przeszedł na zdrowy styl życia i w efekcie schudł ponad 10 kilogramów. Mężczyzna w tym roku skończył 60 lat i, jak widać, czuje się lepiej niż kiedykolwiek. Uśmiech zadowolenia nie znika z jego twarzy, a obcisłe ubrania wyglądają na nim rewelacyjnie. 

 

Cowell wprowadził do swojej codziennej rutyny także więcej ruchu. Regularnie ćwiczy, co przełożyło się na wzrost masy mięśniowej. Bezpośrednią motywacją do zmiany stylu życia okazał się pięcioletni syn jurora, Eric. 

Uświadomiłem sobie, że jeśli nie poprawię swojej kondycji, nie będę w stanie go dogonić

- wyznał w wywiadzie z Ellen DeGeneres. 

Juror prowadził się bardzo niezdrowo, dlatego szybko postanowił coś z tym zrobić. Sam zaniepokoił się swoimi wynikami. Bardzo szybko zdecydował się wyeliminować ze swojej diety mięso, nabiał, pszenicę i cukier. Zrobił to na skutek omdlenia na schodach swojego londyńskiego domu. 

Lepsza pamięć, jasność umysłu, lepszy sen, lepsze samopoczucie. Mam na myśli to, że to naprawdę działa. Nagle stajesz się bardzo świadomy, co dostarczasz swojemu ciału

- dodał

Jak widać, Simon Cowell wciąż dba o swoją dietę, a jego waga znacząco spada. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i zdjęcia. 

Tak na siłowni ćwiczy Dwayne Johnson? Z pewnością intensywnie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.