Jennifer Lopez intensywnie trenuje na siłowni. Podnosi ciężary o wadze prawie... 136 kilogramów!

Jennifer Lopez zachwyca swoich fanów piękną sylwetką. To zasługa ciężkich treningów na siłowni.

Jennifer Lopez uwielbia aktywność fizyczną. Gwiazda intensywnie trenuje na siłowni, często razem ze swoim narzeczonym Alexem Rodriguezem. Ostatnio na Instagramie fani Lopez mogli zobaczyć wideo z treningu, na którym podnosi blisko 136 kilogramów! 

 

Jennifer Lopez trenuje na siłowni

Gwiazda często zamieszcza posty z zajęć na siłowni na swoich mediach społecznościowych. Ostatnio obserwatorzy Lopez mogli być naprawdę zaskoczeni siłą swojej idolki - Jennifer podnosiła nogami obciążniki, których łączna waga sięgała prawie 136 kilogramów! Zaprezentowane na załączonym wideo ćwiczenie świetnie wpływa na kształtowanie mięśni pośladków. "Gwiazda fitness", jak często nazywają Lopez jej obserwatorzy, jest obecnie bardzo zapracowana na planie "Marry me", ale codzienne obowiązki nie stoją jednak na drodze do kształtowania sylwetki. Pokazany trening wywołał poruszenie na Instagramie Jennifer:

Twoja ciężka praca i determinacja dają mi mnóstwo motywacji.
Jesteś wielką inspiracją.
Ta kobieta jest niesamowita. Tak świetna na siłowni!

- można przeczytać w komentarzach pod najnowszym zdjęciem gwiazdy.

Jennifer Lopez ćwiczy ze swoim narzeczonym 

Lopez wspólnie z Rodriguezem często uczęszczają na wspólne treningi, motywując się nawzajem. Niedawno na Instagramie narzeczonego gwiazdy można było zobaczyć ich wspólne zajęcia. Para ćwiczyła razem również w lecie, podczas trasy koncertowej Jennifer. Oboje chwalą używanie aplikacji treningowych, które pomagają dokładnie zaplanować zajęcia, jeśli nie mamy trenera personalnego. Para ćwiczy również elementy jogi oraz cardio. Lopez zdradziła, że trenuje pięć razy w tygodniu. Pamięta o właściwej przy wysiłku diecie - aby być w formie zrezygnowała z alkoholu i kawy, ograniczyła cukier i sól, a swoje posiłki komponuje wyłącznie ze składników ekologicznych. 

Trening Kim Kardashian. Czy gwiazda wykonuje go prawidłowo? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.